SON DAKİKA
havaGoogle News

Bordo Basketbol Kulübü, başarılı işbirliği anlaşmalarıyla gücüne güç kattı

Son Güncelleme :

01 Kasım 2023 - 14:42

Bordo Basketbol Kulübü, başarılı işbirliği anlaşmalarıyla gücüne güç kattı

Balıkesir’in Balıkesir’in Bandırma ilçesinde kurulan Bordo Basketbol Kulübü, başarılı işbirliği anlaşmalarıyla Türkiye Basketbol 2. Ligi’ne güçlü başlıyor.

Bordo Basketbol Kulübü, toplam 6 firma ile sponsorluk anlaşması gerçekleştirdi. Kulüp tesislerinde düzenlenen törenle, yapılan sponsorluk anlaşmaları basına tanıtıldı. Basın toplantısına; Bordo Basketbol Genel Menajeri Bora Öziş, Bordo Sportif A.Ş. Koordinatörü Emrah Uysal ve sponsorluk anlaşması yapılan firmaların temsilcileri katıldı. Bandırma Basketbol Kulübü‘nün en büyük destekçisi, forma göğüs ve aynı zamanda da sağlık sponsorluğuyla Nev Sağlık Grubu oldu.

Toplantıda açıklamalarda bulunan Bordo Basketbol Genel Menajeri Bora Öziş, Bordo Basketbol Kulübü ile işbirliği yapan tüm firmalara teşekkür ederek başarılı bir sezon geçirmek istediklerini kaydetti. Bora Öziş, “Lige iddialı bir giriş yapmak istiyoruz. Gerçekleştirdiğimiz işbirliği anlaşmalarıyla kulübümüz daha da güçlü bir hale geldi. Türk basketbolunda uzun yıllar başarıyla temsil edilen Bandırma’yı yeniden Süper Lig’e çıkarmayı hedefliyoruz.” dedi.