Canlı Sonuçlar - Bandirma.com | Bandırma Haber | Dağlı Medya Haber ve Ajans HizmetleriBandirma.com | Bandırma Haber | Dağlı Medya Haber ve Ajans Hizmetleri

11 Nisan 2021 - 04:20
AFC ŞAMPİYONLAR LİGİ
00:00
Foolad Khuzestan Foolad Khuzestan
- : -
Al-Ain Al-Ain
ALMANYA 3. LİGİ
14:00
FSV Zwickau FSV Zwickau
- : -
Viktoria Köln Viktoria Köln
15:00
Unterhaching Unterhaching
- : -
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
14:30
Osnabrück Osnabrück
- : -
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
14:30
Hannover 96 Hannover 96
- : -
FC Heidenheim FC Heidenheim
14:30
Würzburger Kickers Würzburger Kickers
- : -
Nürnberg Nürnberg
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
16:30
Schalke 04 Schalke 04
- : -
Augsburg Augsburg
19:00
FC Köln FC Köln
- : -
Mainz 05 Mainz 05
ALMANYA REGİONALLİGA
ERT
Hertha Berlin II Hertha Berlin II
0 - 0
Altglienicke Altglienicke
ERT
Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
0 - 0
Optik Rathenow Optik Rathenow
ERT
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
0 - 0
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
ERT
Germania Halberstadt Germania Halberstadt
0 - 0
VfB Auerbach VfB Auerbach
ERT
Babelsberg 03 Babelsberg 03
0 - 0
Viktoria Berlin Viktoria Berlin
ERT
Berliner AK 07 Berliner AK 07
0 - 0
Energie Cottbus Energie Cottbus
ERT
Bischofswerdaer Bischofswerdaer
0 - 0
Chemie Leipzig Chemie Leipzig
ERT
Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde
0 - 0
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
ERT
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
0 - 0
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
ERT
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
0 - 0
Chemnitzer Chemnitzer
15:00
Freiburg II Freiburg II
- : -
TSV Steinbach TSV Steinbach
ANGOLA 1. LİGİ
00:00
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
- : -
Academica do Lobito Academica do Lobito
00:00
Cuando Cubango Cuando Cubango
- : -
Ferroviario do Huambo Ferroviario do Huambo
00:00
CD Huila CD Huila
- : -
Sporting de Cabinda Sporting de Cabinda
00:00
Onze Bravos Onze Bravos
- : -
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
00:00
C.R.D. Libolo C.R.D. Libolo
- : -
Progresso Progresso
00:00
Santa Rita Santa Rita
- : -
Williete Williete
00:00
Interclube Interclube
- : -
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
00:00
Baixa de Cassanje Baixa de Cassanje
- : -
CR Da Caala CR Da Caala
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS
Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto
2 - 0
Alvarado de Mar del Plata Alvarado de Mar del Plata
MS
Temperley Temperley
0 - 2
Tigre Tigre
MS
Belgrano Belgrano
2 - 2
Atlanta Atlanta
20:10
All Boys All Boys
- : -
Tristan Suárez Tristan Suárez
21:30
Almagro Almagro
- : -
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
21:30
San Telmo San Telmo
- : -
Brown de Adrogue Brown de Adrogue
22:00
Gimnasia Mendoza Gimnasia Mendoza
- : -
Club Atlecio Estudiantes Club Atlecio Estudiantes
22:00
Deportivo Maipu Deportivo Maipu
- : -
Quilmes Quilmes
22:10
Deportivo Moron Deportivo Moron
- : -
Instituto Instituto
22:30
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
- : -
Atletico Rafaela Atletico Rafaela
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
MS
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
2 - 2
Talleres Talleres
59'
Racing Club Racing Club
0 - 0
Independiente Independiente
17:00
Godoy Cruz Godoy Cruz
- : -
Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi
20:00
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
- : -
Central Cordoba (Sgo. Est.) Central Cordoba (Sgo. Est.)
20:00
Patronato Patronato
- : -
Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
22:15
Rosario Central Rosario Central
- : -
Club Atletico Banfield Club Atletico Banfield
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
17:00
Partizani Partizani
- : -
Bylis Bylis
AVUSTRALYA 1. LİGİ
12:05
Wellington Phoenix Wellington Phoenix
- : -
Western United FC Western United FC
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
08:00
Tuggeranong United Tuggeranong United
- : -
Belconnen United Belconnen United
08:00
Cooma Tigers FC Cooma Tigers FC
- : -
Canberra FC Canberra FC
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
10:30
South Adelaide Panthers FC South Adelaide Panthers FC
- : -
Adelaide United II Adelaide United II
AVUSTRALYA NPL KUZEY
07:30
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
- : -
Valentine FC Valentine FC
09:30
Lake Macquarie City FC Lake Macquarie City FC
- : -
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
09:00
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
- : -
Brisbane Roar II Brisbane Roar II
09:00
SC Wanderers SC Wanderers
- : -
Gold Coast United Gold Coast United
11:00
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
- : -
Logan Lightning Logan Lightning
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
08:00
APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt Tigers
- : -
Marconi Stallions Marconi Stallions
08:00
Sydney United Sydney United
- : -
Wollongong Wolves Wollongong Wolves
08:00
Blacktown City Blacktown City
- : -
Mt Druitt Town Rangers Mt Druitt Town Rangers
11:30
Sydney II Sydney II
- : -
Sutherland Sharks Sutherland Sharks
AVUSTURYA 1. LİGİ
11:30
BW Linz BW Linz
- : -
Grazer AK Grazer AK
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
ERT
Spittal Spittal
0 - 0
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
ERT
Wolfsberger AC (A) Wolfsberger AC (A)
0 - 0
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
ERT
Union Gurten Union Gurten
0 - 0
Ried (A) Ried (A)
ERT
Sturm Graz (A) Sturm Graz (A)
0 - 0
Stadl-Paura Stadl-Paura
ERT
Hertha Wels Hertha Wels
0 - 0
SC Deutschlandsberg SC Deutschlandsberg
ERT
Admira WM (A) Admira WM (A)
0 - 0
FCM Traiskirchen FCM Traiskirchen
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
15:30
Sturm Graz Sturm Graz
- : -
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol
15:30
LASK Linz LASK Linz
- : -
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
18:00
Rapid Wien Rapid Wien
- : -
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
16:00
Zire İ.K Zire İ.K
- : -
Keşla Keşla
18:15
Karabağ Karabağ
- : -
Sumgayıt FC Sumgayıt FC
BELARUS 1. LİGİ
14:00
FC Minsk FC Minsk
- : -
BATE BATE
16:00
FK Gomel FK Gomel
- : -
Neman Grodno Neman Grodno
18:00
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
- : -
FK Vitebsk FK Vitebsk
20:00
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
- : -
Smorgon Smorgon
BELÇİKA 1. LİGİ
14:30
Racing Genk Racing Genk
- : -
Sint Truiden Sint Truiden
17:00
Waasland Beveren Waasland Beveren
- : -
Kortrijk Kortrijk
19:15
Anderlecht Anderlecht
- : -
Club Brugge Club Brugge
21:45
KFCO Beerschot Wilrijk KFCO Beerschot Wilrijk
- : -
Oostende Oostende
BELÇİKA 2. LİGİ
17:00
Club Brugge II Club Brugge II
- : -
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
21:00
Lommel SK Lommel SK
- : -
Union St.Gilloise Union St.Gilloise
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
16:00
Tuzla City Tuzla City
- : -
Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
18:00
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
- : -
Krupa na Vrbasu Krupa na Vrbasu
20:00
Borac Borac
- : -
Olimpik Sarajevo Olimpik Sarajevo
BREZİLYA ALAGOANO
22:00
Jacioba Jacioba
- : -
CSE CSE
BREZİLYA BAİANO
22:00
Juazeirense Juazeirense
- : -
UNIRB FC UNIRB FC
BREZİLYA CARİOCA
57'
Volta Redonda Volta Redonda
1 - 2
Botafogo FR Botafogo FR
21:30
Madureira Madureira
- : -
Boavista SC Boavista SC
BREZİLYA CATARİNENSE
MS
Brusque Brusque
2 - 1
Hercilio Luz Hercilio Luz
22:00
Figueirense Figueirense
- : -
Joinville Joinville
22:00
Avai FC Avai FC
- : -
Concordia Concordia
BREZİLYA COPA DO NORDESTE
MS
Santa Cruz FC Santa Cruz FC
0 - 1
Botafogo PB Botafogo PB
BREZİLYA GAUCHO
ERT
Caxias Caxias
0 - 0
Gremio Gremio
BREZİLYA PARAENSE
16:00
Paragominas Paragominas
- : -
Gaviao Gaviao
22:00
Itupiranga Itupiranga
- : -
Tapajos Tapajos
BREZİLYA PAULİSTA A1
ERT
Mirassol Mirassol
0 - 0
Ferroviaria Ferroviaria
ERT
Ituano FC Ituano FC
0 - 0
Ponte Preta Ponte Preta
ERT
Guarani Guarani
0 - 0
Novorizontino Novorizontino
ERT
Corinthians Corinthians
0 - 0
Sao Paulo Sao Paulo
ERT
Inter de Limeira Inter de Limeira
0 - 0
Sao Caetano Sao Caetano
ERT
RB Bragantino RB Bragantino
0 - 0
Santos Santos
ERT
Botafogo-SP Botafogo-SP
0 - 0
São Bento São Bento
ERT
Santo Andre Santo Andre
0 - 0
Palmeiras Palmeiras
MS
São Bento São Bento
1 - 2
RB Bragantino RB Bragantino
20'
Santos Santos
0 - 0
Botafogo-SP Botafogo-SP
BREZİLYA PİAUİENSE
15:00
Tiradentes PI Tiradentes PI
- : -
Fluminense PI Fluminense PI
BREZİLYA POTİGUAR
21:00
Santa Cruz-RN Santa Cruz-RN
- : -
Globo FC Globo FC
21:30
Potiguar Potiguar
- : -
Palmeira da Una Palmeira da Una
BULGARİSTAN 1. LİGİ
19:45
Cherno More Varna Cherno More Varna
- : -
Levski Sofya Levski Sofya
CAF KONFEDERASYON KUPASI
16:00
Nkana FC Nkana FC
- : -
Namungo FC Namungo FC
16:00
Cotonsport Cotonsport
- : -
Napsa Stars Napsa Stars
19:00
Orlando Pirates Orlando Pirates
- : -
Al Ahli Benghazi Al Ahli Benghazi
19:00
CS Sfaxien CS Sfaxien
- : -
ES Sahel ES Sahel
22:00
JS Kabylie JS Kabylie
- : -
Renaissance de Berkane Renaissance de Berkane
22:00
ES Setif ES Setif
- : -
Enyimba Enyimba
22:00
Pyramids FC Pyramids FC
- : -
Raja Casablanca Raja Casablanca
ÇEKYA 1. LİGİ
15:00
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
- : -
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
17:00
Teplice Teplice
- : -
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
19:30
Slavia Prag Slavia Prag
- : -
Sparta Prag Sparta Prag
ÇEKYA 2. LİGİ
11:15
Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
- : -
FK Blansko FK Blansko
17:30
FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
- : -
Prostejov Prostejov
17:30
Sellier & Bellot Vlasim Sellier & Bellot Vlasim
- : -
SK Lisen SK Lisen
ÇEKYA 3. LİGİ
00:00
Uhersky Brod Uhersky Brod
- : -
Odra Petrkovice Odra Petrkovice
00:00
MFK Vyskov MFK Vyskov
- : -
SK Hanacka SK Hanacka
00:00
Slovacko B Slovacko B
- : -
Znojmo Znojmo
00:00
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
- : -
FC Velke Mezirici FC Velke Mezirici
00:00
Zlin B Zlin B
- : -
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
00:00
Unicov Unicov
- : -
Frydek-Mistek Frydek-Mistek
00:00
Hlucin Hlucin
- : -
Sigma Olomouc B Sigma Olomouc B
00:00
Slovan Rosice Slovan Rosice
- : -
Banik Ostrava B Banik Ostrava B
00:00
MSA Dolni Benesov MSA Dolni Benesov
- : -
Vysocina Jihlava B Vysocina Jihlava B
11:15
Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II
- : -
Dukla Prag II Dukla Prag II
11:15
Slavia Prag B Slavia Prag B
- : -
Povltava FA Povltava FA
11:15
Chlumec nad Cidlino Chlumec nad Cidlino
- : -
Zbuzany Zbuzany
11:15
Slovan Liberec B Slovan Liberec B
- : -
Pardubice II Pardubice II
11:15
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II
- : -
Sokol Zapy Sokol Zapy
12:00
Teplice B Teplice B
- : -
Prepere Prepere
DANİMARKA 1. LİGİ
16:00
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
- : -
Skive Skive
DANİMARKA 2. LİGİ
14:00
Avarta Avarta
- : -
Hillerød Hillerød
14:00
Holstebro Holstebro
- : -
Middelfart Middelfart
DANİMARKA SÜPER LİGİ
15:00
SonderjyskE SonderjyskE
- : -
Horsens Horsens
15:00
Randers Randers
- : -
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
17:00
Brondby Brondby
- : -
FC Copenhagen FC Copenhagen
19:00
AGF Aarhus AGF Aarhus
- : -
FC Midtjylland FC Midtjylland
EKVADOR PRİMERA
MS
Emelec Emelec
1 - 1
LDU Quito LDU Quito
ESTONYA 1. LİGİ
13:00
JK Narva Trans JK Narva Trans
- : -
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
13:00
Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus
- : -
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
15:00
Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC
- : -
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
19:00
TJK Legion TJK Legion
- : -
Flora Tallinn Flora Tallinn
ESTONYA 2. LİGİ
13:00
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
- : -
Paide Linnameeskond U21 Paide Linnameeskond U21
13:00
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
- : -
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
FAROE ADALARI 1. LİGİ
17:00
Fuglafjordur Fuglafjordur
- : -
NSI Runavik NSI Runavik
17:00
B36 Torshavn B36 Torshavn
- : -
Vikingur Vikingur
17:00
B68 Toftir B68 Toftir
- : -
TB Tvoroyri TB Tvoroyri
17:00
Klaksvik Klaksvik
- : -
EB/Streymur EB/Streymur
17:00
HB Torshavn HB Torshavn
- : -
07 Vestur 07 Vestur
FAS PREMİER LİGİ
17:00
CR Khemis Zemamra CR Khemis Zemamra
- : -
Youssoufia Berrechid Youssoufia Berrechid
20:15
Chabab Mohammédia Chabab Mohammédia
- : -
Olympique Safi Olympique Safi
22:30
FUS Rabat FUS Rabat
- : -
Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
FRANSA LİGUE 1
14:00
Rennes Rennes
- : -
Nantes Nantes
16:00
Saint Etienne Saint Etienne
- : -
Bordeaux Bordeaux
16:00
Lens Lens
- : -
Lorient Lorient
16:00
Stade Brest 29 Stade Brest 29
- : -
Nimes Olympique Nimes Olympique
16:00
Nice Nice
- : -
Reims Reims
18:05
Monaco Monaco
- : -
Dijon Dijon
22:00
Olympique Lyon Olympique Lyon
- : -
Angers Angers
FRANSA LİGUE 2
20:00
Amiens SC Amiens SC
- : -
Rodez AF Rodez AF
FRANSA ULUSAL LİGİ
21:00
Lyon Duchère Lyon Duchère
- : -
Red Star Red Star
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
12'
Sacachispas Sacachispas
0 - 0
CSD Municipal CSD Municipal
20:00
Deportivo Achuapa Deportivo Achuapa
- : -
Deportivo Sanarate Deportivo Sanarate
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
16:00
Sekhukhune United Sekhukhune United
- : -
Cape Town Spurs Cape Town Spurs
GÜNEY AFRİKA PSL
16:00
Lamontville Golden Arrows Lamontville Golden Arrows
- : -
Bloemfontein Celtic Bloemfontein Celtic
18:00
Moroka Swallows Moroka Swallows
- : -
Black Leopards Black Leopards
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
17:00
AEK Larnaca AEK Larnaca
- : -
AEL Limassol AEL Limassol
19:30
Omonia Omonia
- : -
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
GÜNEY KORE 2. LİGİ
07:30
Ansan Greeners Ansan Greeners
- : -
Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
10:00
Anyang Anyang
- : -
Busan I'Park Busan I'Park
12:30
Daejeon Citizen Daejeon Citizen
- : -
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
GÜNEY KORE 3. LİGİ
08:00
Yangju Citizen Yangju Citizen
- : -
Hwaseong FC Hwaseong FC
09:00
Paju Citizen FC Paju Citizen FC
- : -
Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek Citizen
09:00
Cheongju FC Cheongju FC
- : -
Ulsan Citizen Ulsan Citizen
09:00
Cheonan City Cheonan City
- : -
Gimhae Gimhae
GÜNEY KORE K-LİGİ
10:00
Jeju United Jeju United
- : -
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
10:30
Suwon FC Suwon FC
- : -
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
13:00
Jeonbuk FC Jeonbuk FC
- : -
Incheon United Incheon United
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
13:00
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
- : -
Samtredia Samtredia
15:00
Saburtalo Saburtalo
- : -
Shukura Kobuleti Shukura Kobuleti
17:00
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
- : -
Lokomotif Tiflis Lokomotif Tiflis
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
16:00
Slaven Belupo Slaven Belupo
- : -
NK Osijek NK Osijek
18:05
Istra 1961 Istra 1961
- : -
Hajduk Split Hajduk Split
20:10
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
- : -
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
13:15
Utrecht Utrecht
- : -
Feyenoord Feyenoord
15:30
Groningen Groningen
- : -
Heerenveen Heerenveen
15:30
VVV Venlo VVV Venlo
- : -
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
17:45
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
- : -
Ajax Ajax
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
13:15
De Graafschap De Graafschap
- : -
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
HONDURAS 1. LİGİ
MS
CD Platense CD Platense
1 - 1
CD Real Sociedad CD Real Sociedad
MS
CD Vida CD Vida
0 - 3
CD Olimpia CD Olimpia
HONG KONG 1. LİG
10:00
Kitchee Kitchee
- : -
Resources Capital Resources Capital
12:30
Lee Man FC Lee Man FC
- : -
TSW Pegasus TSW Pegasus
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
14:00
Burnley Burnley
- : -
Newcastle United Newcastle United
16:05
West Ham United West Ham United
- : -
Leicester City Leicester City
18:30
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
- : -
Manchester United Manchester United
21:00
Sheffield United Sheffield United
- : -
Arsenal Arsenal
İRAN 1. LİGİ
17:00
Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
- : -
Saipa Saipa
17:50
Machine Sazi Machine Sazi
- : -
Aluminium Arak Aluminium Arak
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
17:00
Rangers FC Rangers FC
- : -
Hibernian Hibernian
İSPANYA 2. LİG B
12:00
Melilla Melilla
- : -
UD Poblense UD Poblense
12:00
Yeclano Yeclano
- : -
Las Palmas B Las Palmas B
12:30
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
- : -
UD Tamaraceite UD Tamaraceite
12:30
Valladolid B Valladolid B
- : -
Zamora Zamora
13:00
SCR Pena Deportiva SCR Pena Deportiva
- : -
Hospitalet Hospitalet
13:00
Lealtad Lealtad
- : -
Coruxo F.C. Coruxo F.C.
13:00
Sporting Gijon B Sporting Gijon B
- : -
Pontevedra Pontevedra
13:00
Numancia Numancia
- : -
Racing Ferrol Racing Ferrol
13:00
CD Ebro CD Ebro
- : -
Arenas Getxo Arenas Getxo
13:00
CF La Nucia CF La Nucia
- : -
Cornella Cornella
13:00
Talavera Talavera
- : -
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
13:00
Badajoz Badajoz
- : -
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
13:00
Levante B Levante B
- : -
Llagostera Llagostera
13:00
Villanovense Villanovense
- : -
CDA Baleares CDA Baleares
13:00
Socuellamos Socuellamos
- : -
Las Rozas Las Rozas
13:00
SD Tarazona SD Tarazona
- : -
Racing Santander Racing Santander
13:00
Ejea Ejea
- : -
Deportivo Alaves B Deportivo Alaves B
13:00
Tudelano Tudelano
- : -
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
13:00
Lorca Deportiva Lorca Deportiva
- : -
Marino Marino
13:00
Granada B Granada B
- : -
Marbella Marbella
13:00
CD Covadonga CD Covadonga
- : -
Guijuelo Guijuelo
18:00
SD Logrones SD Logrones
- : -
Amorebieta Amorebieta
18:00
Real Oviedo B Real Oviedo B
- : -
Salamanca UDS Salamanca UDS
18:00
Langreo Langreo
- : -
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
18:00
Real Betis B Real Betis B
- : -
Atlético Sanluqueno Atlético Sanluqueno
18:00
Haro Deportivo Haro Deportivo
- : -
Leioa Leioa
18:00
Cordoba Cordoba
- : -
Linense Linense
18:00
Marino de Luanco Marino de Luanco
- : -
Compostela Compostela
18:00
Alcoyano Alcoyano
- : -
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
18:00
CD Villarrobledo CD Villarrobledo
- : -
Getafe B Getafe B
18:00
Mutilvera Mutilvera
- : -
Barakaldo Barakaldo
18:00
Calahorra Calahorra
- : -
Real Sociedad B Real Sociedad B
18:30
Real Murcia Real Murcia
- : -
Cádiz B Cádiz B
18:30
Villarreal B Villarreal B
- : -
Andorra Andorra
18:30
Ibiza Ibiza
- : -
Barcelona B Barcelona B
19:00
Extremadura UD Extremadura UD
- : -
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
19:00
Orihuela CF Orihuela CF
- : -
Espanyol B Espanyol B
19:00
Izarra Izarra
- : -
Portugalete Portugalete
19:00
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
- : -
Celta Vigo B Celta Vigo B
19:00
Linares Deportivo Linares Deportivo
- : -
Algeciras Algeciras
19:00
UCAM Murcia UCAM Murcia
- : -
San Fernando CD San Fernando CD
19:00
AD Merida AD Merida
- : -
Navalcarnero Navalcarnero
19:00
El Ejido El Ejido
- : -
Recreativo Huelva Recreativo Huelva
İSPANYA LA LİGA
15:00
Villarreal Villarreal
- : -
Osasuna Osasuna
17:15
Valencia Valencia
- : -
Real Sociedad Real Sociedad
19:30
Real Valladolid Real Valladolid
- : -
Granada Granada
22:00
Real Betis Real Betis
- : -
Atletico Madrid Atletico Madrid
İSPANYA LA LİGA 2
15:00
Malaga Malaga
- : -
Albacete Albacete
17:00
Real Zaragoza Real Zaragoza
- : -
Almeria Almeria
19:15
Mallorca Mallorca
- : -
Lugo Lugo
19:15
Mirandes Mirandes
- : -
UD Logroñés UD Logroñés
19:15
Sabadell Sabadell
- : -
FC Cartagena FC Cartagena
22:00
Espanyol Espanyol
- : -
Leganes Leganes
İSRAİL 1. LİGİ
19:00
Hapoel Kfar Saba Hapoel Kfar Saba
- : -
Hapoel Eran Hadera Hapoel Eran Hadera
20:15
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
- : -
Maccabi Petah Tikva Maccabi Petah Tikva
İSVEÇ 1. LİGİ
14:00
Täby Täby
- : -
Umea Umea
14:00
Pitea Pitea
- : -
Örebro Syrianska Örebro Syrianska
14:00
Utsiktens BK Utsiktens BK
- : -
Lunds BK Lunds BK
17:00
IFK Luleå IFK Luleå
- : -
Assyriska FF Assyriska FF
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
16:00
Halmstad Halmstad
- : -
Hacken Hacken
16:00
Mjallby Mjallby
- : -
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
18:30
Elfsborg Elfsborg
- : -
Djurgarden Djurgarden
18:30
Norrkoping Norrkoping
- : -
Sirius Sirius
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
14:00
Orgryte Orgryte
- : -
Öster Öster
14:00
Akropolis IF Akropolis IF
- : -
IK Brage IK Brage
16:00
Trelleborg Trelleborg
- : -
Norrby Norrby
16:00
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
- : -
Vasalund Vasalund
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
17:00
Vaduz Vaduz
- : -
Sion Sion
17:00
Zurich Zurich
- : -
Servette Servette
17:00
Young Boys Young Boys
- : -
St. Gallen St. Gallen
İTALYA SERİE A LİGİ
13:30
Inter Inter
- : -
Cagliari Cagliari
16:00
Hellas Verona Hellas Verona
- : -
Lazio Lazio
16:00
Sampdoria Sampdoria
- : -
Napoli Napoli
16:00
Juventus Juventus
- : -
Genoa Genoa
19:00
Roma Roma
- : -
Bologna Bologna
21:45
Fiorentina Fiorentina
- : -
Atalanta Atalanta
İTALYA SERİE B LİGİ
16:00
Reggina Reggina
- : -
Vicenza Virtus Vicenza Virtus
20:00
Venezia Venezia
- : -
Cosenza Cosenza
İTALYA SERİE C LİGİ
İPT
Trapani Trapani
0 - 0
Foggia Foggia
13:30
Juventus II Juventus II
- : -
Pontedera Pontedera
13:30
Cavese Cavese
- : -
Teramo Teramo
16:00
Catania Catania
- : -
Potenza Potenza
16:00
Juve Stabia Juve Stabia
- : -
Catanzaro Catanzaro
16:00
Padova Padova
- : -
Gubbio Gubbio
16:00
Perugia Perugia
- : -
Triestina Triestina
16:00
Fano Fano
- : -
Modena Modena
16:00
SS Monopoli 1966 SS Monopoli 1966
- : -
Paganese Paganese
16:00
Turris Turris
- : -
Ternana Ternana
16:00
Como Como
- : -
Grosseto Grosseto
16:00
Sambenedettese Sambenedettese
- : -
Cesena Cesena
16:00
Fermana Fermana
- : -
FeralpiSalo FeralpiSalo
16:00
Carpi Carpi
- : -
Matelica Matelica
16:00
Lucchese Lucchese
- : -
Livorno Livorno
16:00
Olbia Olbia
- : -
Giana Erminio Giana Erminio
16:00
Pistoiese Pistoiese
- : -
AC Renate AC Renate
18:30
Pro Patria Pro Patria
- : -
Novara Novara
18:30
Pro Sesto Pro Sesto
- : -
Alessandria Alessandria
18:30
Arezzo Arezzo
- : -
Vis Pesaro Vis Pesaro
18:30
Pro Vercelli Pro Vercelli
- : -
Lecco Lecco
18:30
Bisceglie Bisceglie
- : -
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
18:30
U.S. Pergolettese U.S. Pergolettese
- : -
Piacenza Piacenza
18:30
Mantova Mantova
- : -
Legnago Salus Legnago Salus
18:30
Südtirol Südtirol
- : -
Virtus Verona Virtus Verona
21:30
Imolese Imolese
- : -
Ravenna Ravenna
İZLANDA KUPASI
ERT
Hamar Hamar
0 - 0
Vestri Vestri
ERT
Snæfell Snæfell
0 - 0
Skallagrímur Skallagrímur
JAPONYA J-1 LİGİ
07:05
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
- : -
Kashima Antlers Kashima Antlers
08:00
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
- : -
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
08:00
FC Tokyo FC Tokyo
- : -
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
09:00
Sagan Tosu Sagan Tosu
- : -
Yokohama FC Yokohama FC
09:00
Oita Trinita Oita Trinita
- : -
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
10:00
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
- : -
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
11:00
Vissel Kobe Vissel Kobe
- : -
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
11:00
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
- : -
Gamba Osaka Gamba Osaka
JAPONYA J-2 LİGİ
08:00
Tochigi SC Tochigi SC
- : -
Sagamihara Sagamihara
08:00
Machida Zelvia Machida Zelvia
- : -
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
08:00
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
- : -
FC Ryukyu FC Ryukyu
08:00
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
- : -
JEF United Ichihara JEF United Ichihara
08:00
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
- : -
Albirex Niigata Albirex Niigata
10:00
Ehime FC Ehime FC
- : -
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
JAPONYA J-3 LİGİ
07:00
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
- : -
Grulla Morioka Grulla Morioka
07:00
Yokohama Sports Yokohama Sports
- : -
Kagoshima United Kagoshima United
07:00
Fukushima United Fukushima United
- : -
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
08:00
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
- : -
Kataller Toyama Kataller Toyama
08:00
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki
- : -
Gainare Tottori Gainare Tottori
ERT
FC Gifu FC Gifu
0 - 0
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
MS
Jaguares de Cordoba Jaguares de Cordoba
0 - 0
America de Cali America de Cali
19'
Deportivo Cali Deportivo Cali
0 - 0
Atletico Nacional Atletico Nacional
23:30
Envigado Envigado
- : -
Deportivo Pereira Deportivo Pereira
23:30
Rionegro Aguilas Rionegro Aguilas
- : -
Boyaca Chico Boyaca Chico
KOSTA RİKA 2. LİGİ - CLAUSURA
60'
AD Cofutpa AD Cofutpa
0 - 2
Barrio Mexico Barrio Mexico
20:00
Municipal San Ramon Municipal San Ramon
- : -
Puntarenas FC Puntarenas FC
23:00
Municipal Liberia Municipal Liberia
- : -
AD Carmelita AD Carmelita
KOSTA RİKA PRİMERA - CLAUSURA
MS
Limon FC Limon FC
3 - 1
Sporting San Jose Sporting San Jose
56'
Guadalupe FC Guadalupe FC
1 - 1
Club Sport Herediano Club Sport Herediano
05:00
Deportivo Saprissa Deportivo Saprissa
- : -
Municipal Perez Zeledon Municipal Perez Zeledon
KUVEYT 1. LİGİ
ERT
Al-Salmiyah Al-Salmiyah
0 - 0
Al-Quadsia Al-Quadsia
ERT
Al Fehaiheel Al Fehaiheel
0 - 0
Al Nasr Al Nasr
LETONYA VİRSLİGA
15:00
Ventspils Ventspils
- : -
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
17:00
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
- : -
Rigas FS Rigas FS
İPT
Noah Jūrmala Noah Jūrmala
0 - 0
FS Metta LU FS Metta LU
LİTVANYA A LYGA
13:00
Panevezys Panevezys
- : -
FC Hegelmann Litauen FC Hegelmann Litauen
15:00
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
- : -
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
19:00
Banga Gargzdai Banga Gargzdai
- : -
DFK Dainava DFK Dainava
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
17:00
US Mondorf US Mondorf
- : -
UNA Strassen UNA Strassen
17:00
US Hostert US Hostert
- : -
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
17:00
Rodange Rodange
- : -
Differdange 03 Differdange 03
17:00
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
- : -
Wiltz 71 Wiltz 71
MACARİSTAN 1. LİGİ
15:30
Diosgyor Diosgyor
- : -
Paksi FC Paksi FC
18:00
Zalaegerszeg Zalaegerszeg
- : -
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
MACARİSTAN 2. LİGİ
13:15
Debreceni Debreceni
- : -
Nyiregyhaza Nyiregyhaza
17:30
Gyirmot Gyirmot
- : -
Pecsi Pecsi
17:30
Szentlorinc Szentlorinc
- : -
Bekescsaba Bekescsaba
17:30
Budaors FC Budaors FC
- : -
Gyor Gyor
18:00
Szombathelyi Haladas Szombathelyi Haladas
- : -
Kazincbarcikai Kazincbarcikai
18:00
Szolnoki MAV Szolnoki MAV
- : -
Soroksár Soroksár
18:00
Vasas Budapeşte Vasas Budapeşte
- : -
Ajka Ajka
18:00
Csakvári TK Csakvári TK
- : -
DEAC DEAC
18:00
BFC Siofok BFC Siofok
- : -
Dorogi Dorogi
18:00
Szeged Szeged
- : -
Kaposvar Kaposvar
MAKEDONYA 1. LİGİ
17:00
Belasica Belasica
- : -
Makedonija GP Makedonija GP
17:00
FK Sileks FK Sileks
- : -
FK Vardar FK Vardar
17:00
Rabotnicki Rabotnicki
- : -
Pelister Pelister
17:00
Renova Renova
- : -
Shkendija 79 Shkendija 79
17:00
Akademija Pandev Akademija Pandev
- : -
FC Shkupi FC Shkupi
17:00
Borec Borec
- : -
Struga Trim-Lum Struga Trim-Lum
MALEZYA PREMİER LİGİ
16:00
PDRM PDRM
- : -
Perak 2 Perak 2
16:00
Johor Darul Takzim II Johor Darul Takzim II
- : -
Selangor 2 Selangor 2
MALEZYA SÜPER LİGİ
16:00
Pulau Pinang Pulau Pinang
- : -
Sabah Sabah
MALTA 1. LİGİ
ERT
Floriana Floriana
0 - 0
Tarxien Rainbows Tarxien Rainbows
ERT
Balzan Youths Balzan Youths
0 - 0
Birkirkara Birkirkara
ERT
Valletta Valletta
0 - 0
Mosta Mosta
ERT
Gudja United Gudja United
0 - 0
Senglea Athletics Senglea Athletics
MEKSİKA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
MS
Atlas Atlas
1 - 3
Leon Leon
60'
Cruz Azul Cruz Azul
1 - 0
CD Guadalajara CD Guadalajara
05:05
Tigres Tigres
- : -
Club America Club America
20:00
Toluca Toluca
- : -
Monterrey Monterrey
MISIR 1.LİGİ
18:00
Ceramica Cleopatra Ceramica Cleopatra
- : -
El-Entag El-Harby El-Entag El-Harby
20:00
Al Masry Al Masry
- : -
El Gouna El Gouna
NİJERYA PREMİER LİGİ
18:00
Nasarawa United Nasarawa United
- : -
Kwara United Kwara United
18:00
Akwa United Akwa United
- : -
Sunshine Stars Sunshine Stars
18:00
Plateau United Plateau United
- : -
Abia Warriors Abia Warriors
18:00
Warri Wolves FC Warri Wolves FC
- : -
Kano Pillars Kano Pillars
18:00
Enyimba Enyimba
- : -
Enugu Rangers Enugu Rangers
18:00
Jigawa Golden Stars Jigawa Golden Stars
- : -
Lobi Stars Lobi Stars
18:00
Adamawa United Adamawa United
- : -
Heartland Owerri Heartland Owerri
18:00
Katsina United Katsina United
- : -
Wikki Tourist Wikki Tourist
18:00
Ifeanyi Uba Ifeanyi Uba
- : -
MFM MFM
18:00
Rivers United Rivers United
- : -
Dakkada Dakkada
NİKARAGUA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
03:00
Real Esteli FC Real Esteli FC
- : -
Juventus Managua Juventus Managua
04:00
Real Madriz FC Real Madriz FC
- : -
Managua FC Managua FC
NORVEÇ 1. LİGİ
ERT
Start Start
0 - 0
Jerv Jerv
NORVEÇ 2. LİGİ
ERT
Odds BK 2 Odds BK 2
0 - 0
Levanger Levanger
ERT
Sotra Sotra
0 - 0
Kjelsas Kjelsas
ERT
Valerenga 2 Valerenga 2
0 - 0
Moss Moss
NORVEÇ ELİTESERİEN
ERT
Tromso Tromso
0 - 0
Mjondalen Mjondalen
ERT
Lillestrom Lillestrom
0 - 0
Stabaek Stabaek
ERT
Viking Viking
0 - 0
Kristiansund BK Kristiansund BK
ERT
Molde Molde
0 - 0
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
ERT
Sandefjord Sandefjord
0 - 0
Haugesund Haugesund
ERT
Brann Brann
0 - 0
Rosenborg Rosenborg
PARAGUAY 1. LİGİ - APERTURA
MS
Sol de America Sol de America
1 - 2
Nacional Nacional
DA
Olimpia Olimpia
1 - 0
12 de Octubre 12 de Octubre
POLONYA 1. LİGİ
13:40
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
- : -
Miedz Legnica Miedz Legnica
13:40
Arka Gdynia Arka Gdynia
- : -
Odra Opole Odra Opole
POLONYA 2. LİGİ
14:00
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
- : -
Bytovia Bytow Bytovia Bytow
POLONYA EKSTRAKLASA
16:00
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
- : -
Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie Bielsko-Biala
18:30
Lech Poznan Lech Poznan
- : -
Legia Varşova Legia Varşova
PORTEKİZ 2. LİGİ
13:15
Estoril Estoril
- : -
Vilafranquense Vilafranquense
16:00
Chaves Chaves
- : -
Sporting Covilha Sporting Covilha
19:00
Benfica B Benfica B
- : -
Feirense Feirense
22:30
Arouca Arouca
- : -
Oliveirense Oliveirense
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
17:00
Gil Vicente Gil Vicente
- : -
Moreirense Moreirense
17:30
Santa Clara Santa Clara
- : -
Nacional Madeira Nacional Madeira
19:30
Braga Braga
- : -
Belenenses Belenenses
22:00
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
- : -
Famalicao Famalicao
ROMANYA LİGA 1
21:30
CS U Craiova CS U Craiova
- : -
CFR Cluj CFR Cluj
RUSYA 1. LİGİ
08:00
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
- : -
FC Nizhny Novgorod FC Nizhny Novgorod
13:00
FK Orenburg FK Orenburg
- : -
Spartak Moskova II Spartak Moskova II
15:00
Akron Togliatti Akron Togliatti
- : -
Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
15:00
Chertanovo Chertanovo
- : -
Veles Moskova Veles Moskova
15:00
Fakel Fakel
- : -
Tekstilshchik Tekstilshchik
15:00
Shinnik Shinnik
- : -
Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
16:00
Krasnodar-2 Krasnodar-2
- : -
Irtysh Omsk Irtysh Omsk
16:00
FK Chayka FK Chayka
- : -
Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
16:00
Neftekhimik Neftekhimik
- : -
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
19:00
Baltika Baltika
- : -
Tom Tomsk Tom Tomsk
RUSYA PREMİER LİGİ
14:00
Arsenal Tula Arsenal Tula
- : -
FC Krasnodar FC Krasnodar
16:30
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
- : -
Ural S.O Ural S.O
16:30
PFC Sochi PFC Sochi
- : -
Zenit Zenit
19:00
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
- : -
Spartak Moskova Spartak Moskova
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
16:00
Javor Ivanjica Javor Ivanjica
- : -
Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız
20:00
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
- : -
Radnicki Nis Radnicki Nis
SİNGAPUR 1. LİGİ
12:30
Geylang United Geylang United
- : -
Lion City Sailors Lion City Sailors
12:30
Albirex Niigata Singapore FC Albirex Niigata Singapore FC
- : -
Tampines Rovers Tampines Rovers
SLOVAKYA 2. LİGİ
11:30
Mfk Petrzalka Mfk Petrzalka
- : -
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
17:00
Dunajska Streda Dunajska Streda
- : -
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
SPOR TOTO 1. LİG
16:00
Bereket Sigorta Ümraniyespor Bereket Sigorta Ümraniyespor
- : -
Bursaspor Bursaspor
19:00
Adanaspor Adanaspor
- : -
Ankaraspor Ankaraspor
SPOR TOTO SÜPER LİG
13:30
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
- : -
İttifak Holding Konyaspor İttifak Holding Konyaspor
16:00
Hes Kablo Kayserispor Hes Kablo Kayserispor
- : -
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
16:00
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
- : -
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
19:00
BB Erzurumspor BB Erzurumspor
- : -
Beşiktaş Beşiktaş
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
MS
Audax Italiano Audax Italiano
1 - 0
Universidad Catolica Universidad Catolica
22:00
La Serena La Serena
- : -
Univ. de Chile Univ. de Chile
TFF 2. LİG
14:00
Anagold 24Erzincanspor Anagold 24Erzincanspor
- : -
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
14:00
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
- : -
Tetiş Yapı Elazığspor Tetiş Yapı Elazığspor
15:00
Kahramanmaraşspor Kahramanmaraşspor
- : -
İnegölspor İnegölspor
15:00
Pazarspor Pazarspor
- : -
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
15:00
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
- : -
Niğde Anadolu FK Niğde Anadolu FK
15:00
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
- : -
Gümüşhanespor Gümüşhanespor
15:00
Hacettepe Hacettepe
- : -
Sarıyer Sarıyer
15:00
Sancaktepe FK Sancaktepe FK
- : -
Ergene Velimeşespor Ergene Velimeşespor
15:00
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
- : -
Çorum FK Çorum FK
15:00
Silahtaroğlu Vanspor FK Silahtaroğlu Vanspor FK
- : -
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
15:00
Karatay Termal 1922 Konyaspor Karatay Termal 1922 Konyaspor
- : -
Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor
15:00
Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor
- : -
Mamak FK Mamak FK
15:00
Eyüpspor Eyüpspor
- : -
GMG Kastamonuspor GMG Kastamonuspor
15:00
Bodrumspor Bodrumspor
- : -
Pendikspor Pendikspor
15:00
Kırklarelispor Kırklarelispor
- : -
Turgutluspor Turgutluspor
15:00
Uşakspor A.Ş. Uşakspor A.Ş.
- : -
Manisa FK Manisa FK
15:00
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
- : -
Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
15:00
Sakaryaspor Sakaryaspor
- : -
Bayburt Özel İdarespor Bayburt Özel İdarespor
15:00
Hekimoğlu Trabzon Hekimoğlu Trabzon
- : -
Kocaelispor Kocaelispor
UKRAYNA PREMİER LİGİ
14:00
Vorskla Vorskla
- : -
FC Lviv FC Lviv
14:00
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
- : -
Inhulets Inhulets
17:00
Rukh Lviv Rukh Lviv
- : -
Minai Minai
19:30
Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
- : -
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
00:00
Gran Valencia Gran Valencia
- : -
Carabobo FC Carabobo FC
00:00
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
- : -
Aragua FC Aragua FC
00:00
Zamora FC Zamora FC
- : -
Portuguesa FC Portuguesa FC
00:00
Deportivo Lara Deportivo Lara
- : -
Yaracuyanos Yaracuyanos
00:00
Caracas Caracas
- : -
UCV UCV
00:00
Monagas SC Monagas SC
- : -
Mineros De Guayana Mineros De Guayana
00:00
Atletico Venezuela Atletico Venezuela
- : -
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
00:00
Estudiantes Merida Estudiantes Merida
- : -
Trujillanos FC Trujillanos FC
00:00
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
- : -
Hermanos Colmenarez Hermanos Colmenarez
VİETNAM 1. LİGİ
13:00
Bình Dinh F.C. Bình Dinh F.C.
- : -
Viettel FC Viettel FC
15:15
Sai Gon FC Sai Gon FC
- : -
Hong Linh Ha Tinh Hong Linh Ha Tinh
15:15
T&T Ha Noi T&T Ha Noi
- : -
Than Quang Ninh Than Quang Ninh
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
15:00
Aris Aris
- : -
AEK AEK
17:15
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
- : -
PAOK PAOK
19:30
Olympiakos Olympiakos
- : -
Panathinaikos Panathinaikos
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
14:45
Xanthi Xanthi
- : -
Diagoras Diagoras
14:45
Trikala Trikala
- : -
AE Karaiskakis AE Karaiskakis
14:45
Panachaiki Panachaiki
- : -
PAE Chania PAE Chania
14:45
Ergotelis Ergotelis
- : -
OF Ierapetra OF Ierapetra
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 31 35 67
2 Fenerbahçe 32 24 63
3 Galatasaray 32 31 62
4 Trabzonspor 33 9 58
5 Gaziantep FK 31 12 50
6 Alanyaspor 32 15 49
7 Hatayspor 32 13 49
8 Fatih Karagümrük 33 9 49
9 Göztepe 33 5 46
10 Sivasspor 31 4 44
11 Konyaspor 31 1 40
12 Antalyaspor 32 -10 39
13 Çaykur Rizespor 32 -13 36
14 Kasımpaşa 32 -13 35
15 Yeni Malatyaspor 31 -6 33
16 MKE Ankaragücü 31 -13 33
17 Başakşehir FK 32 -16 33
18 Kayserispor 31 -16 33
19 Gençlerbirliği 31 -24 31
20 BB Erzurumspor 32 -22 28
21 Denizlispor 31 -25 26
# TAKIMLAR O AV P
1 Giresunspor 29 27 60
2 Samsunspor 29 19 57
3 Adana Demirspor 29 24 55
4 Altay 29 24 53
5 Altınordu 29 8 52
6 İstanbulspor 29 20 51
7 Ankara Keçiörengücü 29 16 49
8 Tuzlaspor 29 -6 41
9 Bursaspor 28 2 40
10 Bandırmaspor 29 0 39
11 Ümraniyespor 28 -3 38
12 Boluspor 29 -2 35
13 Balıkesirspor 29 -11 32
14 Adanaspor 28 -4 31
15 Menemenspor 29 -15 30
16 Akhisarspor 29 -20 25
17 Ankaraspor 28 -25 19
18 Eskişehirspor 29 -54 8
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 31 56 77
2 Samsunspor 28 53 73
3 Hekimoğlu Trabzon 30 41 62
4 Kocaelispor 30 19 55
5 Ankara Demirspor 31 16 53
6 24Erzincanspor 30 16 52
7 Sarıyer 31 12 52
8 Amed Sportif 31 6 51
9 Tarsus İdman Yurdu 28 6 43
10 Afjet Afyonspor 30 9 50
11 Pendikspor 28 1 40
12 Çorum FK 30 26 49
13 Uşak Spor 30 12 47
14 Kahramanmaraşspor 30 -16 31
15 Zonguldak Kömürspor 30 -15 30
16 1922 Konyaspor 28 -7 33
17 Gümüşhanespor 31 -30 26
18 İnegölspor 30 -15 25
19 Kırklarelispor 28 -16 33
20 Mamak FK 28 -4 31
21 Şanlıurfaspor 30 -30 25
22 Ergene Velimeşe 30 -25 24
23 Hacettepe Spor 30 -21 23
24 Niğde Anadolu FK 30 -24 23
25 Sancaktepe FK 31 -37 23
# TAKIMLAR O AV P
1 Bandırmaspor 28 32 60
2 Eyüpspor 32 50 78
3 Ankara Demirspor 28 25 57
4 Sakaryaspor 32 26 60
5 Kırşehir Belediyespor 32 20 59
6 Tuzlaspor 28 20 53
7 Van Spor 32 22 57
8 Kırklarelispor 32 21 57
9 Bodrumspor 32 26 55
10 Etimesgut Belediyespor 32 24 52
11 Turgutluspor 32 -5 49
12 Uşak Spor 28 9 44
13 Kahramanmaraşspor 28 -2 41
14 Tarsus İdman Yurdu 32 10 48
15 Ergene Velimeşe 28 9 37
16 Serik Belediyespor 32 6 48
17 Karacabey Belediyespor 32 5 44
18 Pendikspor 32 8 41
19 Pazarspor 32 -5 38
20 Sivas Belediyespor 32 1 37
21 Bayburt Özel İdare Spor 32 -12 37
22 1922 Konyaspor 32 -2 35
23 Niğde Anadolu FK 28 -24 17
24 Kastamonuspor 32 -19 32
25 Elazığspor 32 -27 26
26 Mamak FK 32 -66 24
27 Kardemir Karabükspor 32 -83 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Real Madrid 30 29 66
2 Atletico Madrid 29 32 66
3 Barcelona 30 43 65
4 Sevilla 29 19 58
5 Real Sociedad 29 16 46
6 Real Betis 29 -3 46
7 Villarreal 29 11 46
8 Levante 30 -2 38
9 Celta Vigo 29 -6 37
10 Athletic Bilbao 30 6 37
11 Granada 29 -15 36
12 Cadiz 30 -18 35
13 Valencia 29 -5 33
14 Osasuna 29 -12 31
15 Getafe 30 -12 30
16 Huesca 30 -14 27
17 Valladolid 29 -13 27
18 Elche 30 -19 26
19 Deportivo Alaves 30 -23 24
20 Eibar 30 -14 23
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern München 28 44 65
2 RB Leipzig 28 29 60
3 Wolfsburg 28 23 54
4 Eintracht Frankfurt 28 19 53
5 Borussia Dortmund 28 17 46
6 Bayer Leverkusen 27 13 43
7 Union Berlin 28 8 40
8 Mönchengladbach 28 5 40
9 Stuttgart 28 6 39
10 Freiburg 28 -2 37
11 Augsburg 27 -12 32
12 Hoffenheim 27 -6 30
13 Werder Bremen 28 -11 30
14 Hertha Berlin 28 -14 26
15 Arminia Bielefeld 28 -24 26
16 Mainz 05 27 -19 25
17 Köln 27 -22 23
18 Schalke 04 27 -54 10
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 32 44 74
2 Manchester United 30 25 60
3 Leicester City 30 19 56
4 Chelsea 31 19 54
5 Liverpool 31 16 52
6 West Ham United 30 11 52
7 Tottenham 30 19 49
8 Everton 29 3 47
9 Leeds United 31 0 45
10 Aston Villa 30 10 44
11 Arsenal 30 5 42
12 Wolverhampton 31 -10 38
13 Crystal Palace 31 -19 38
14 Southampton 30 -14 36
15 Burnley 30 -16 33
16 Brighton & Hove Albion 30 -5 32
17 Newcastle United 30 -20 29
18 Fulham 32 -18 26
19 West Bromwich 30 -34 21
20 Sheffield United 30 -35 14
# TAKIMLAR O AV P
1 Inter 29 41 71
2 Milan 30 22 63
3 Juventus 29 32 59
4 Atalanta 29 32 58
5 Napoli 29 29 56
6 Lazio 28 7 52
7 Roma 29 9 51
8 Hellas Verona 29 4 41
9 Sassuolo 29 0 40
10 Sampdoria 29 -4 36
11 Bologna 29 -6 34
12 Udinese 30 -8 33
13 Genoa 29 -10 32
14 Spezia 30 -15 32
15 Fiorentina 29 -10 30
16 Benevento 29 -24 30
17 Torino 29 -10 27
18 Cagliari 29 -19 22
19 Parma 30 -30 20
20 Crotone 30 -40 15