SON DAKİKA
hava 16°



CANLI SONUÇLAR

Fransa - Ligue 1
21:30
Rodez Aveyron Football Rodez Aveyron Football
21:30
Paris FC Paris FC
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
17:00
FC Alsbach FC Alsbach
17:00
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
20:00
VfL Juchen Garzweiler VfL Juchen Garzweiler
20:00
Borussia Monchengladbach Borussia Monchengladbach
Hollanda - Eredivisie
21:00
NAC Breda NAC Breda
21:00
FC Emmen FC Emmen
Turnuvalar (Kulüpler) - OFC Şampiyonlar Ligi
04:00
Ifira Black Bird Ifira Black Bird
04:00
AS Magenta AS Magenta
İtalya - Serie B
21:30
US Catanzaro US Catanzaro
21:30
US Cremonese US Cremonese
İtalya - Serie C, Yükselme Playoffları
21:30
Calcio Catania Calcio Catania
21:30
US Avellino US Avellino
21:30
LR Vicenza LR Vicenza
21:30
Calcio Padova Calcio Padova
21:30
Juventus Next Gen Juventus Next Gen
21:30
Carrarese Calcio Carrarese Calcio
21:30
Benevento Calcio Benevento Calcio
21:30
ASD Torres Sassari ASD Torres Sassari
Suudi Arabistan - 1.Lig
17:55
Al Bukiryah Al Bukiryah
17:55
AL Jandal AL Jandal
19:00
Al Taraji Al Taraji
19:00
Al-Qaisumah Al-Qaisumah
19:10
Jeddah Club Jeddah Club
19:10
Al-Ain FC (SA) Al-Ain FC (SA)
19:20
Al-Najma Al-Najma
19:20
Al-Faisaly FC Al-Faisaly FC
21:00
Al-Orobah Al-Orobah
21:00
Al-Jabalain Al-Jabalain
21:00
AL Adalh FC AL Adalh FC
21:00
Ohod Medina Ohod Medina
21:00
Al-Batin Al-Batin
21:00
AL Arabi (SA) AL Arabi (SA)
21:00
Al Safa SC (SA) Al Safa SC (SA)
21:00
Al-Kholood Al-Kholood
ABD - ABD NPSL
02:00
Greater Lowell Rough Diamonds Greater Lowell Rough Diamonds
02:00
FC Frederick FC Frederick
02:30
Atlantic City FC Atlantic City FC
02:30
FC Monmouth FC Monmouth
ABD - USL Lig 2
02:00
Florida Elite Sa Florida Elite Sa
1 : 1
The Villages The Villages
02:30
Tennessee SC Tennessee SC
02:30
Birmingham Legion FC 2 Birmingham Legion FC 2
ABD - USL W Ligi
02:00
Indy Eleven Indy Eleven
02:00
Kings Hammer FC Kings Hammer FC
03:00
Cedar Stars Academy Cedar Stars Academy
03:00
Manhattan SC Manhattan SC
21:00
Southern Soccer Academy Southern Soccer Academy
21:00
Asheville City SC Asheville City SC
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
CA Banfield CA Banfield
21:00
Independiente Rivadavia de Mendoza Reserve Independiente Rivadavia de Mendoza Reserve
21:00
Rosario Central Reserve Rosario Central Reserve
21:00
San Lorenzo de Almagro Res. San Lorenzo de Almagro Res.
23:00
Independiente Reserve Independiente Reserve
23:00
Estudiantes de LP Reserve Estudiantes de LP Reserve
Arjantin - Primera C
21:30
Club Mercedes Club Mercedes
21:30
CA Puerto Nuevo CA Puerto Nuevo
21:30
Deportivo Paraguayo Deportivo Paraguayo
21:30
Defensores de Cambaceres Defensores de Cambaceres
Arjantin - Primera Nacional
03:10
San Martin de Tucuman San Martin de Tucuman
2 : 0
CA Patronato Parana CA Patronato Parana
03:30
Mitre Santiago Del Estero Mitre Santiago Del Estero
1 : 0
CA Brown de Adrogue CA Brown de Adrogue
22:05
Nueva Chicago Nueva Chicago
22:05
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
Arjantin - Profesyonel Lig
01:00
CA San Lorenzo Almagro CA San Lorenzo Almagro
1 : 1
Atletico Lanus Atletico Lanus
01:00
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
2 : 0
Deportivo Riestra AFBC Deportivo Riestra AFBC
03:15
CA Rosario Central CA Rosario Central
1 : 1
CA Tigre CA Tigre
03:15
Racing Club Avellaneda Racing Club Avellaneda
3 : 0
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
Avustralya - Kuzey NSW NPL
13:00
Broadmeadow Magic FC Broadmeadow Magic FC
13:00
Maitland FC Maitland FC
Avusturya - Bundesliga
20:00
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
20:00
FK Austria Wien FK Austria Wien
BAE - Arap Körfez Ligi
17:10
Al-Nasr Dubai CSC Al-Nasr Dubai CSC
17:10
Ajman Club Ajman Club
18:00
Hatta SC Hatta SC
18:00
Al Jazira (Uae) Al Jazira (Uae)
18:00
Al Wahda FC (Uae) Al Wahda FC (Uae)
18:00
Khor Fakkan Club Khor Fakkan Club
18:00
Al Ain FC Al Ain FC
18:00
AL Bataeh (UAE) AL Bataeh (UAE)
18:00
Ittihad Kalba FC Ittihad Kalba FC
18:00
Baniyas Club Baniyas Club
18:00
Al-Wasl FC Al-Wasl FC
18:00
Shabab Al Ahli Dubai Club Shabab Al Ahli Dubai Club
18:00
Ajman Club Ajman Club
18:00
Sharjah FC Sharjah FC
18:00
Emirates Club Emirates Club
18:00
Al-Nasr Dubai CSC Al-Nasr Dubai CSC
20:00
Ittihad Kalba FC Ittihad Kalba FC
20:00
Al-Wasl FC Al-Wasl FC
20:00
Shabab Al Ahli Dubai Club Shabab Al Ahli Dubai Club
20:00
Baniyas Club Baniyas Club
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
16:45
Isloch Isloch
16:45
FC Minsk FC Minsk
18:45
FC Slutsk FC Slutsk
18:45
Neman Grodno Neman Grodno
Bolivya - Profesyonel Lig
02:00
Royal Pari FC Royal Pari FC
02:00
Always Ready Always Ready
22:00
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
22:00
GV Club Deportivo San Jose de Oruro GV Club Deportivo San Jose de Oruro
Botsvana - Premier Lig
16:00
Police Xi Police Xi
16:00
Nico United Nico United
Brezilya - Brasileiro Serie D
02:15
Trem AP Trem AP
02:15
EC Humaita AC EC Humaita AC
Brezilya - Brasilero Seri B
03:00
Guarani FC SP Guarani FC SP
1 : 2
America FC MG America FC MG
23:00
Chapecoense SC Chapecoense SC
23:00
AA Ponte Preta SP AA Ponte Preta SP
Brezilya - Brasilero Serie A
02:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
02:00
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
02:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
2 : 1
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
Brezilya - Brezilya Serie C
02:00
Athletic Club Sjdr MG Athletic Club Sjdr MG
1 : 0
AA Aparecidense GO AA Aparecidense GO
02:00
Floresta EC CE Floresta EC CE
0 : 2
Figueirense FC SC Figueirense FC SC
Brezilya - Goiano, 2. Divisao
01:00
Gremio Anapolis GG Gremio Anapolis GG
1 : 2
Inhumas EC GO Inhumas EC GO
Brezilya - Mineiro, Modulo II
02:00
EC Mamore MG EC Mamore MG
0 : 0
AA Caldense MG AA Caldense MG
Brezilya - Paulista, Kadınlar
21:00
Sao Jose EC SP Sao Jose EC SP
21:00
Red Bull Bragantino SP Red Bull Bragantino SP
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
20:00
Santos FC SP Santos FC SP
20:00
Gremio FB Porto Alegrense RS Gremio FB Porto Alegrense RS
20:00
SC Internacional RS SC Internacional RS
20:00
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
21:00
EC Bahia BA EC Bahia BA
21:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
Bulgaristan - Parva Liga
16:30
SFC Etar Veliko Tarnovo SFC Etar Veliko Tarnovo
16:30
POFC Botev Vratsa POFC Botev Vratsa
18:45
PFK Beroe Stara Zagora PFK Beroe Stara Zagora
18:45
FC Lokomotiv 1929 Sofia FC Lokomotiv 1929 Sofia
21:00
PFC Pirin Blagoevgrad PFC Pirin Blagoevgrad
21:00
FK Hebar Pazardzhik FK Hebar Pazardzhik
Çekya - MSFL
18:30
FC Zlinsko FC Zlinsko
18:30
1.BFK Frydlant nad Ostravici 1.BFK Frydlant nad Ostravici
Cezayir - Lig 1
21:00
MC Oran MC Oran
21:00
USM Alger USM Alger
Çin - Çin Süper Ligi
14:00
Meizhou Hakka FC Meizhou Hakka FC
14:00
Shenzhen Peng City Shenzhen Peng City
14:35
Zhejiang Professional Zhejiang Professional
14:35
Wuhan Three Towns FC Wuhan Three Towns FC
14:35
Henan Henan
14:35
Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua
14:35
Qingdao Hainiu FC Qingdao Hainiu FC
14:35
Beijing Guoan Beijing Guoan
15:00
Nantong Zhiyun FC Nantong Zhiyun FC
15:00
Cangzhou Mighty Lions Cangzhou Mighty Lions
15:00
Tianjin Jinmen Tiger Tianjin Jinmen Tiger
15:00
Shandong Taishan FC Shandong Taishan FC
Danimarka - Süperlig
20:00
AGF Aarhus AGF Aarhus
20:00
FC Copenhagen FC Copenhagen
Ekvador - LigaPro Primera A
03:00
CD Tecnico Universitario CD Tecnico Universitario
1 : 0
Orense SC Orense SC
Ermenistan - Birinci Lig
16:00
Onor Onor
16:00
FC Urartu Yerevan 2 FC Urartu Yerevan 2
16:00
FC Mika Yerevan FC Mika Yerevan
16:00
FC Ararat Yerevan 2 FC Ararat Yerevan 2
16:00
FC Nikarm FC Nikarm
16:00
FC Alashkert Yerevan 2 FC Alashkert Yerevan 2
Ermenistan - Premier Lig
16:00
FC Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan
16:00
FC Noah Yerevan FC Noah Yerevan
19:00
FC Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia
19:00
FC Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri
Estonya - Premium Liiga
19:00
Flora Tallinn Flora Tallinn
19:00
Kuressaare Kuressaare
Faroe Adaları - Premier Lig
21:00
Skala IF Skala IF
21:00
KI Klaksvik KI Klaksvik
Finlandiya - Ykkonen
18:30
HJK Klubi 04 HJK Klubi 04
18:30
JJK Jyvaskyla JJK Jyvaskyla
Güney Afrika - Premiership
20:30
TS Galaxy FC TS Galaxy FC
20:30
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
İran - Pro Ligi
19:15
Foolad Mobarakeh Sepahan SC Foolad Mobarakeh Sepahan SC
19:15
Havadar SC Havadar SC
19:15
Persepolis FC Persepolis FC
19:15
Esteghlal Khuzestan FC Esteghlal Khuzestan FC
19:15
FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji Mazandaran
19:15
Esteghlal FC Esteghlal FC
19:15
Foolad Khuzestan FC Foolad Khuzestan FC
19:15
Zob Ahan Esfahan FC Zob Ahan Esfahan FC
19:15
Sanat Naft Abadan FC Sanat Naft Abadan FC
19:15
Shams Azar Qazvin Shams Azar Qazvin
19:15
Gol Gohar Sirjan FC Gol Gohar Sirjan FC
19:15
Aluminium Arak Aluminium Arak
19:15
Malavan Bandar Anzali FC Malavan Bandar Anzali FC
19:15
Mes Rafsanjan FC Mes Rafsanjan FC
19:15
Paykan Fc Paykan Fc
19:15
Tractor Sport Club Tractor Sport Club
İsrail - Premier Lig
20:30
Maccabi Bney Reine Maccabi Bney Reine
20:30
Bnei Sakhnin FC Bnei Sakhnin FC
20:30
Hapoel Haifa FC Hapoel Haifa FC
20:30
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv FC
20:30
Hapoel Beer Sheva FC Hapoel Beer Sheva FC
20:30
Maccabi Haifa FC Maccabi Haifa FC
İsveç - Allsvenskan
20:00
IFK Goteborg IFK Goteborg
20:00
Mjallby AIF Mjallby AIF
İsveç - İsveç Kupası
20:00
IFK Skovde FK IFK Skovde FK
20:00
IK Tord IK Tord
İsviçre - Süper Lig
21:30
FC Basel 1893 FC Basel 1893
21:30
Yverdon Sport Yverdon Sport
21:30
Lausanne-Sport Lausanne-Sport
21:30
Grasshoppers Club Zurich Grasshoppers Club Zurich
21:30
FC Luzern FC Luzern
21:30
FC Stade Ouchy FC Stade Ouchy
İzlanda - 1st deild
22:15
Keflavik IF Keflavik IF
22:15
Afturelding Afturelding
İzlanda - Besta deild
22:15
HK Kopavogur HK Kopavogur
22:15
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
22:15
Breidablik Kopavogur Breidablik Kopavogur
22:15
Stjarnan Gardabae Stjarnan Gardabae
22:15
Fram Reykjavik Fram Reykjavik
22:15
IA Akranes IA Akranes
Kolombiya - Liga Femenina
00:00
Millonarios FC Millonarios FC
3 : 1
CD La Equidad CD La Equidad
02:00
Asociacion Deportivo Cali Asociacion Deportivo Cali
1 : 0
Asociacion Deportivo Pasto Asociacion Deportivo Pasto
Kolombiya - Primera B
04:05
Tigres FC Tigres FC
0 : 1
CD Atletico Huila CD Atletico Huila
23:30
Cucuta Deportivo FC Cucuta Deportivo FC
23:30
Deportes Quindio Deportes Quindio
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
13:30
Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
13:30
Cheongju FC Cheongju FC
13:30
Chungnam Asan FC Chungnam Asan FC
13:30
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
13:30
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
13:30
Bucheon FC 1995 Bucheon FC 1995
Kosta Rika - Primera Division, Women
04:00
Saprissa Saprissa
4 : 1
Sporting FC Sporting FC
Kuveyt - Emir Kupası
19:15
Al-Salmiya SC Al-Salmiya SC
19:15
Qadsia SC Qadsia SC
Letonya - Virsliga
18:00
FK Metta / LU FK Metta / LU
18:00
FK Tukums 2000/TSS FK Tukums 2000/TSS
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
04:00
CF Tigres UANL CF Tigres UANL
04:00
Club America Club America
06:00
CF Pachuca CF Pachuca
06:00
CF Monterrey CF Monterrey
Mısır - Premier Lig
16:00
Baladiyyat Al Mehalla Baladiyyat Al Mehalla
16:00
El Daklyeh El Daklyeh
19:00
El Gouna Fc El Gouna Fc
19:00
Talaea El Gaish Talaea El Gaish
19:00
Ceramica Cleopatra Ceramica Cleopatra
19:00
National Bank Of Egypt SC National Bank Of Egypt SC
Norveç - 1. Division
20:00
Moss FK Moss FK
20:00
IK Start IK Start
Norveç - 2. Lig Grup 1
19:00
Lysekloster Lysekloster
19:00
SK Brann 2 SK Brann 2
20:00
Vard Haugesund Vard Haugesund
20:00
Viking (A) Viking (A)
Norveç - 3. Küme Grup 2
17:00
Odds BK II Odds BK II
17:00
Sandnes ULF 2 Sandnes ULF 2
Norveç - 3. Küme Grup 3
19:00
Skeid Fotball 2 Skeid Fotball 2
19:00
Sarpsborg 08 2 Sarpsborg 08 2
20:00
Mjoendalen 2 Mjoendalen 2
20:00
KFUM 2 KFUM 2
Norveç - 3. Küme Grup 4
15:15
Rosenborg 2 Rosenborg 2
15:15
Stromsgodset 2 Stromsgodset 2
19:00
Stabaek IF 2 Stabaek IF 2
19:00
Lillestrom (A) Lillestrom (A)
Norveç - 3. Küme Grup 5
19:00
Molde (A) Molde (A)
19:00
Kristiansund BK 2 Kristiansund BK 2
Norveç - 3. Küme Grup 6
20:00
Sprint/Jeloey SK Sprint/Jeloey SK
20:00
Ham Kam (A) Ham Kam (A)
Özbekistan - PFL
17:00
FC Bunyodkor FC Bunyodkor
17:00
Lokomotif Tashkent Lokomotif Tashkent
Paraguay - 2.Lig
00:00
Resistencia FC Resistencia FC
2 : 1
Rubio Nu Rubio Nu
02:30
Independiente Campo Grande Independiente Campo Grande
02:30
Deportivo Santani Deportivo Santani
21:30
CD Recoleta CD Recoleta
21:30
CA 3 de Febrero CDE CA 3 de Febrero CDE
21:30
CA Tembetary CA Tembetary
21:30
Encarnacion FC Encarnacion FC
Peru - Liga 1
04:00
CS Cienciano CS Cienciano
0 : 0
Universitario de Deportes Universitario de Deportes
Şili - Premier Lig
01:00
Union Espanola Union Espanola
01:00
Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
01:00
Cobresal Cobresal
2 : 3
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
03:30
Audax Italiano Audax Italiano
03:30
Huachipato Huachipato
03:30
Huachipato Huachipato
0 : 1
Audax Italiano Audax Italiano
Şili - Primera B
03:30
Deportes Limache Deportes Limache
1 : 3
San Marcos de Arica San Marcos de Arica
Sırbistan - LAV Kupası
21:15
FK Crvena Zvezda Belgrade FK Crvena Zvezda Belgrade
21:15
FK Vojvodina Novi Sad FK Vojvodina Novi Sad
Slovakya - Superliga
18:30
FC Petrzalka FC Petrzalka
18:30
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
Slovakya - U19 1. Liga
18:30
FC Petrzalka FC Petrzalka
18:30
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
18:30
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
18:30
FC Vion Zlate Moravce Vrable FC Vion Zlate Moravce Vrable
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Jkt Tanzania Jkt Tanzania
16:00
Azam FC Azam FC
16:00
Kagera Sugar Kagera Sugar
16:00
Coastal Union FC Coastal Union FC
19:00
Simba SC Simba SC
19:00
Geita Gold FC Geita Gold FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası
18:00
Slovakya Slovakya
18:00
İsveç İsveç
18:00
İspanya İspanya
18:00
Portekiz Portekiz
20:00
Fransa Fransa
20:00
İngiltere İngiltere
20:30
İtalya İtalya
20:30
Polonya Polonya
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Hazırlık Maçları
18:00
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
18:00
Karadağ Karadağ
Uruguay - Premier Lig
02:00
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
0 : 2
Club Nacional de Football Club Nacional de Football
Vietnam - V-Ligi
13:00
Hoang Anh Gia Lai Hoang Anh Gia Lai
13:00
Hong Linh Ha Tinh FC Hong Linh Ha Tinh FC
13:00
Quang Nam FC Quang Nam FC
13:00
Becamex Binh Duong Becamex Binh Duong
15:15
Hanoi FC Hanoi FC
15:15
Clb Bd Dong A Thanh Hoa Clb Bd Dong A Thanh Hoa
15:15
Ho Chi Minh City FC Ho Chi Minh City FC
15:15
Cong An Nhan Dan Cong An Nhan Dan

PUAN DURUMU

# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 37 64 99
2 Fenerbahçe 37 62 96
3 Trabzonspor 37 17 64
4 Rams Başakşehir 37 10 58
5 Beşiktaş 37 6 56
6 Kasımpaşa 37 -4 53
7 Corendon Alanyaspor 37 3 51
8 EMS Yapı Sivasspor 37 -8 51
Detaylı Puan Durumu