SON DAKİKA
havaGoogle News

Yatak odasından canlı yayın yapan çiftin aylık kazancı şaşırttı

Son Güncelleme :

15 Aralık 2023 - 11:35

Yatak odasından canlı yayın yapan çiftin aylık kazancı şaşırttı

Son operasyonda gözaltına alınan, yatak odasından canlı yayın yapıp para toplayan çift, aylık kazancını açıkladı. Çift “Kazancımız halka dokundu” dedi.

Sosyal medyada müstehcen yayın yapanlar bir süredir gündemde. Bunların sonuncusu ise “1 milyon beğenide romantik anım var” diyerek yatak odalarından canlı yayın yapan çift olmuştu.

Polis dün düzenlenen operasyonda müstehcen yayın yapan 6 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlar arasında o çift de bulunuyordu. “1 milyon beğenide romantik anım var” diyen Kadir Baykara “Kazancım halka dokundu” derken aylık kazancını da açıkladı.

“KAZANCIM HALKA DOKUNDU”

Show Haber’in haberine göreKadir Baykara “Kazancım halka dokundu. Yayınlardan ortalama 50, 55, 60 bin TL para kazanıyorduk. Şurada zaten yayın oldu. Olayın patlaması yorganın boynuma kadar çekilmesi” dedi.

Açıklamasının devamında Baykara şunları söyledi:

“Halkımız bunu biraz kötü algıladı. Benim bir romantik anım var, onu yapıcam demiştim. Benden daha beterleri var. Duştada açan var kendini. Normal akım yapıyorduk biz , akım üzerinden çok ilgi gördü. Biz de utandık, ben de utandım. Bana kalırsa açıkçası pişman değilim ama… Ben yine yayınlarıma devam edeceğim.”

AYLIK KAZANÇLARINI AÇIKLADI

Karı- koca o yayından 10 bin TL kazandıklarını aylık gelirlerinin 50, 55, 60 bin TL kazandıklarını açıkladı.