SON DAKİKA
hava 22°Google News

Yalı Çapkını Hangi Kanalda?

Son Güncelleme :

16 Mayıs 2023 - 12:29

Yalı Çapkını Hangi Kanalda?

Yalı Çapkını Hangi Kanalda?

Etkili bir yapım olarak izleyicisinin karşısına çıkan Yalı Çapkını dizisi konusu nedir? Kurgusuyla dikkat çekici bir etkiye sahip olan Yalı Çapkını dizisi oyuncuları kimlerdir? 23 Eylül tarihinde ilk kez seyircisinin karşısına çıkan Yalı Çapkını dizisi hangi kanalda? İşte bu ve benzeri sorulara dair merak edilenlerin tamamı!

Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Yalı Çapkını dizisi; hem konusu hem de oyuncularıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in yaptığı bir yapım olarak karşımıza çıkan dizinin oyuncu kadrosu da önemli isimlerden oluşuyor. Kendine özgü bir kurguya sahip olan dizinin konusu da oldukça ilgi çekici!

Yalı Çapkını Dizisinin Konusu Nedir?

İlk günden oldukça yoğun ilgiyle karşılaşmayı başaran Yalı Çapkını dizinin kurgusu genel olarak Gaziantepli Korhan Ailesi üzerinden yapılmış durumda. Dizinin senaryosunu Mehmet Barış Günger yazarken; dizide hemen her ley Halis Ağa ve torunu üzerinden gelişiyor. Hali Ağa Korhan Ailesinin direğidir. Onun torunu olan Ferit ise tam anlamıyla el bebek gül bebek büyümüş bir gençtir. Bir gün Ferit’in evlenmesine dair bir karar alınır. Her şey bu aşamadan sonra değişecektir.

Ferit biraz fazla şımartıldığında sorumsuzdur da! Bir gün dedesi Halis Ağa’yı da kızdıracaktır. Bu aşamadan sonra Halis Ağa; Ferit’i evlendirmeye karar verir. Onu Gaziantep’te bir ailenin kızıyla evlendirmeyi planlayan aile üyelerine Ferit karşı çıkmaktadır. Ancak bir şekilde dedesinin sözünden çıkamayan Ferit; dedesine ses edemeyecektir. Evin en büyük gelini olan İfakat; artık gelin adayını bulmak için görevlendirilmiştir. Bu aşamadan sonra da artık olaylar yavaş yavaş seyrini değiştirecektir.

Yalı Çapkını Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Yalı Çapkını Dizisinin oyuncuları arasında Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor ilk sıralarda yer almaktadır. Bu 3 isim dizinin başrollerinde oynarken dizide Emre Altuğ ile Şerif Sezer ve Gülçin Şantırcıoğlu gibi isimler de rol almaktadır. Ayrıca Yalı Çapkını dizisinde Gözde Kansu, Ersin Arıcı ile Beril Pozam da rol alıyor. Sürükleyici bir kurguya sahip olan Şerif Sezer, bu diziyi Yalı Çapkını son bölüm izle platformundan takip edebilirsiniz.

Kaynak; https://www.trdiziizle.pw/ Yalı çapkını son bölüm îzle