SON DAKİKA
havaGoogle News

Vekil Aydemir: Gençlerin ilk oyu AK Parti’ye

Son Güncelleme :

01 Mayıs 2023 - 11:51

Vekil Aydemir: Gençlerin ilk oyu AK Parti’ye

Balıkesir’i karış karış gezen temas etmedik vatandaş bırakmayan Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mutlu Aydemir, gençlerin oy kullanmak için çok heyecanlı olduğunu ve ilk oylarını AK Parti’ye vereceklerini söyledi.

AK Parti Balıkesir Milletvekili ve 28. Dönem AK Parti Milletvekili Adayı Mutlu Aydemir, Ak Parti Bandırma İlçe teşkilatı ile birlikte Bandırmalı vatandaşlar ile buluştu. “Haydi bi daha Bandırma,
Haydi bi daha Türkiye” sloganlarıyla Bandırmalıları genel seçimlerde bir kez daha AK Parti’yi desteklemeye davet etti. ‘Milletimize sözümüz var, daha yapacak çok işimiz var’ diyen Vekil Aydemir, “Gayret ve ciddiyetle Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim manifestosunu vatandaşlarımıza anlatıyoruz. İlk kez oy kullanacak Bandırmalı gençlerimiz çok heyecanlılar. Bandırma’nın tercihi belli, kararı net “İlk oyum Erdoğan’a, ilk oyum AK Parti’ye” diyor. Türkiye’mizin kaderinin belirleneceği 14 Mayıs’ta Ak Partimize, yürekten desteğiniz ve ilginiz için şimdiden teşekkürler” açıklamasında bulundu.