SON DAKİKA
hava 10°Google News

ÜMİT BADEMCİ, YÜREĞİNDE AÇANLARI SANATA DÖNÜŞTÜRDÜ

Son Güncelleme :

29 Nisan 2024 - 19:08

ÜMİT BADEMCİ, YÜREĞİNDE AÇANLARI SANATA DÖNÜŞTÜRDÜ

Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Ümit Bademci’ye ait “Yüreğimde Açanlar” isimli soğuk porselen ve el sanatları sergisinin açılışı gerçekleştirildi.

Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen bir sanat sergisi daha sanatseverlerle buluştu. Ümit Bademci’ye ait “Yüreğimde Açanlar” isimli soğuk porselen ve el sanatları sergisi, Barış Manço Kültür Merkezi, Melih Çınar Sergi Salonu’nda görücüye çıktı. Onlarca el emeği göz nuru eserin bulunduğu sergi, 1 Mayıs’a kadar açık kalacak.

Serginin açılış programına Bandıtma Belediye Başkan Vekili Cemal Adıgüzel, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda sanatsever katıldı. Kurdele kesimi öncesi kısa bir konuşma gerçekleştirilen Adıgüzel, serginin Bandırma’ya hayırlı olması temennisinde bulunarak sergi sahibi sanatçıya teşekkürlerini sundu.

Sergiyi hayata geçiren Sanatçı Ümit Bademci ise hayatının en mutlu günlerinden birinin mutluluğunu yaşadığını dile getirerek sergiye katılanlara teşekkür etti.

Konuşmaların ardından, alkışlar eşliğinde gerçekleştirilen kurdele kesimi ile sergi açıldı.