SON DAKİKA
havaGoogle News

Uludağ’da yemek fiyatları sosyal medyada gündem oldu

Son Güncelleme :

17 Ocak 2024 - 9:55

Uludağ’da yemek fiyatları sosyal medyada gündem oldu

Uludağ’daki bir restoranın fiyat listesi sosyal medyada gündem oldu. Fiyat listesinde, en ucuz yiyecekler 250 TL’den başlarken bir menemenin fiyatının da 400 lira olduğu görüldü.

Yeni yılla pek çok ürüne zam gelirken restoranlar da menülerdeki fiyatlarını güncelledi. Mynet’in haberine göre; Kış turizminin en önemli mekanlarından biri olan Uludağ’da fiyatlar cep yaktı.

Uludağ’da menemen fiyatı Çeşme‘deki lahmacun fiyatlarını solladı.

Menüde en ucuz yiyecek 250 TL ile mezeler oldu. En ucuz ana yemek 750 TL’den başlarken Skadi Kebap 3600 TL’den satılıyor. Menemen fiyatları da 400 TL olurken mekanda tost yemek isteyenler de 500 TL ödüyor.

Uzman Dr. Dağıstan Ayan, sosyal medya hesabından listeyi paylaşarak,”Uludağ’da yemek fiyatları.. Korkunç gerçekten. Bu esnafçılık falan değil, bildiğin fırsatçılık! Bir menemen nasıl 400 lira olur aklım almıyor. Gitmeyin şuralara ya. Biriktirin paranızı yurtdışına gidin, en azından dünyayı görmüş olursunuz.” ifadesini kullandı.

Uludağ’daki fiyatlar sosyal medyanın gündemindeyken Kocaeli Kartepe kayak merkezinde de bir porsiyon sütlacın 400 TL olması dikkat çekti.