SON DAKİKA
havaGoogle News

TURHAN ÇÖMEZ’DEN BÜYÜKŞEHİR’E; “SİZİN KAFANIZ ÇÖP OLMUŞ!”

Son Güncelleme :

04 Kasım 2023 - 17:07

TURHAN ÇÖMEZ’DEN BÜYÜKŞEHİR’E; “SİZİN KAFANIZ ÇÖP OLMUŞ!”

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin çöp toplama yönteminin utanç verici olduğunu ifade ederek sert konuştu; “Siz hangi devirde yaşıyorsunuz. Sizin kafanız çöp olmuş!”

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez, Bandırma Gazeteciler Cemiyeti’nde yaptığı açıklamalarda, geçtiğimiz günlerde Gönen’e gittiğini ve Büyükşehir’in çöp toplama yöntemi konusunda utanç verici bir manzara ile karşılaştıklarını ifade etti.

Milletvekili Turhan Çömez, “Geçtiğimiz günlerde Gönen’e gittik. Arkadaşlarımız bizi Çöp Toplama Merkezi’ne götürdü. Utanç vericidir. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi adına utanç vericidir. Gönen’deki çöpler önce çöp merkezinde toplanıyor. Sonra çöpler oradan alınıyor, Bandırma’ya getiriliyor. Bandırma’dan çöpler tekrar toplanıyor, Balıkesir’e götürülüyor. Siz hangi devirde yaşıyorsunuz. Sizin kafanız çöp olmuş! Böyle bir şehircilik anlayışı olur mu?

Havalarına, cakalarına gelince geçilmiyor. Muhtarları alıp Avrupa’ya gezmeye götürmekle belediyecilik olmaz. Şu an Balıkesir’deki belediyecilik hizmeti utanç vericidir. Ben Balıkesir’in buna en güçlü cevabı yerel seçimlerde vereceğine inanıyorum,” dedi.

Haber : Umut Osman Sunci