SON DAKİKA
hava 27°Google News

TURGUTLAR MOBİLYA İSTİKBAL İLE BÜYÜYOR

Son Güncelleme :

07 Haziran 2024 - 16:59

TURGUTLAR MOBİLYA İSTİKBAL İLE BÜYÜYOR

Bandırma’da mobilya sektörünün en prestijli ve güvenilir işletmelerinden biri olan, “Turgutlar Mobilya Mağazaları,” İstikbal markası ile büyüyerek genişlemeye devam ediyor.

Turgutlar Mobilya Mağazaları’nın İstikbal markası adı altındaki yeni şubesi 17 Eylül Mahallesi, Atatürk Caddesi No: 94/A adresinde hizmete açıldı. İhsan Turgut, Lütfü Turgut, Şükrü Turgut, Ekrem Turgut ve Zeki Turgut’un ortaklığı ile hayata geçirilen toplam 900 metre kare alan üzerindeki 3 katlı mağazanın açılış programı büyük bir katılım ve ilgiyle gerçekleştirildi. Açılış Programına Bandırma Belediye Başkan Vekili Cemal Adıgüzel, Belediye Başkan Yardımcısı Niyazi Yeloğlu, Bandırma Ticaret Odası Başakanı Adem Yılmaz, MUSİAD Bandırma Şube Başkanı Tolga Tetik, iş dünyasından temsilciler, oda başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Program açılış konuşmalarıyla başladı. İlk konuşmayı İhsan Turgut yaptı. İhran Turgut, açılış programına katılıp kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür ederek, “1972’de babam Mehmet Turgut öncülüğünde çıktığımız bu yolda biz ikinci kuşağız ve üçüncü kuşağa devrediyoruz. Çok mutluyuz. Hepinizi saygıyla selamlıyoruz,” dedi.

İstikbal Mobilya Yetkilisi Metin Yıldırım ise konuşmasında, “Onlarca çeşit ürünümüzle beraber, değerli Turgutlar Mobilya ailesiyle güzel bir mağaza açılışının kıvancını yaşayacağız. Büyük mutluluk duyduğumuzu dile getirmek istiyorum. Mağazamızın memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum,” ifadelerinde bulundu.

Daha sonra Belediye Başkan Vekili Cemal Adıgüzel ve Belediye Başkan Yardımcısı Niyazi Yeloğlu, kısa bir konuşma gerçekleştirerek yeni mağazanın Bandırma’ya hayırlı olması dileklerinde bulundular.

Konuşmaların ardından Tekke Cami İmam Hatibi Adem Turan’ın okuduğu dualar eşliğinde mağaza açılışı gerçekleştirildi. Kurdele kesiminin ardından davetliler mağazayı gezerek bilgi edindiler.