SON DAKİKA
hava 27°Google News

TÜM EMEKLİLERİN SENDİKASI BANDIRMA TEMSİLCİLİĞİ MUHARREM MALÇOK’A EMANET

Son Güncelleme :

03 Haziran 2024 - 21:09

TÜM EMEKLİLERİN SENDİKASI BANDIRMA TEMSİLCİLİĞİ MUHARREM MALÇOK’A EMANET

Tüm Emeklilerin Sendikası Bandırma Temsilciliği 1. Olağan Genel Kurulu Gerçekleşti. Muharrem Malçok Tüm Emeklilerin Sendikası Bandırma Baş Temsilcisi olarak seçildi.

Tüm Emeklilerin Sendikası Bandırma Temsilciliği, 1. Olağan Genel Kurulu’nu Belediye Meclis Salonunda büyük bir katılımla gerçekleştirdi. Genel Kurul’da Divan Başkanlığına Kenan Gümüş, Divan Üyeliklerine ise Necmi Akbaş ve Aysun Demirbaş seçildi.

Muharrem Malçok’un Baş Temsilci olarak seçildiği Genel Kurul’da; Temsilcilik Yürütme Kurulu’nun asil üyeliklerine D. Lemis Dayan ve Selçuk Tanverdi, Yedek üyeliklere Hülya Turul, Orhan Aracı ve Müzeyyen Önder oy birliği ile seçildi. Baş Temsilci Muharrem Malçok, 3 aylık temsilcilik çalışmaları hakkında geniş kapsamlı bilgilendirmelerde bulundu.

Genel Kurul’da üyelerden Hülya Turul, Hatice Serap Kızılkaya, Fuat Özcan, Saadet Baycan, Orhan Aracı, Saliha Yaldız, D. Lemis Dayan; önceki dönem Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur, Gıda-İş Temsilcisi ve Bandırma Demokrasi Platformu dönem sözcüsü Recep Gökdeniz, Eğitim-Sen Bandırma Temsilcisi Bülent Akhan, birleşme, dayanışma ve sınıf sendikacılığı hakkındaki düşüncelerini üyeler ve katılımcılarla paylaştı. Konuşmalar sık sık “Yaşasın Örgütlü Mücadelemiz” ve “Birleşe Birleşe Kazanacağız” sloganları ile kesildi, yoğun alkış aldı.

Genel Kurul’da ayrıca büyük ozan Nazım Hikmet Ran’ın doğum günü Divan Başkanlığı ve katılımcılar tarafından kutlandı.