SON DAKİKA
hava 32°Google News

Tozluyaka Dizisi Hangi Kanalda

Son Güncelleme :

16 Mayıs 2023 - 12:33

Tozluyaka Dizisi Hangi Kanalda

Yapımcılığını Fatih Aksoy ile Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Tozluyaka dizisi, yayınlandığı ilk andan itibaren ilgi odağı olan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Yönetmenliğini Semih Bağcı’nın yaptığı bu dizi aynı zamanda izleyicisini kendisine bağlamayı da başarıyor. Genel Koordinatör koltuğunda Emel Kurt’un oturduğu bu dizi online platformlarda da yoğun bir şekilde talep görüyor. Bu durumun doğal sonucu olarak Tozluyaka son bölüm izle tarzındaki platformlara olan ilgi günden güne artış gösteriyor. Elbette ki bu aşamada platform tercihine dikkat ediyor olmanız da gerekiyor.

Tozluyaka Dizisi Fox TV de

Fox TV ekranlarında yayınlanan Tozluyaka dizisi, keyifli bir yapım olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Uygulayıcı yapımcısı Seyhan Kaya olan bu yapım aynı zamanda İlker Erdoğan’ın görüntü yönetmeni olduğu bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin genel sanat yönetmeni koltuğunda Ayşegül Çiftçi Karaçay otururken; bu dizinin tam anlamıyla gençlik dramını yansıttığını ifade edebiliyoruz. Bu durumun doğal sonucu olarak Tozluyaka dizisinin gençler arasında popüler olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Kurgusunu Çağrı Ece’nin yaptığı Tozluyaka dizisi, aksiyon dolu sahneleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Bir de dizideki oyuncu performansları bu dizinin kısa bir süre içerisinde popüler olmasını da mümkün kılıyor. Bütün bu bilgiler doğrultusunda Tozluyaka dizisinin son zamanlarda en çok ses getiren yapımlar arasında yer aldığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu durumun doğal sonucu olarak dizinin her geçen gün itibariyle ilgi çekici olduğunu da rahatlıkla ifade edebiliriz.

Tozluyaka Dizisinin Konusu Nasıldır?

Tozluyaka kendine özgü bir yer olmakla birlikte burasının pek de şanslı olduğunu söylenemez. Bu dizi iki farklı dünyaya ait insanları çekişmelerini vs konu olarak işliyor. Özellikle gençler arasında yer alan çekişmelere sahne olan bu dizi etkileyici bir öyküye sahip olmakla birlikte harika oyuncu performansıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Dizide Emre Kınay gibi bir isim yer alırken yine Dolunay Soysert de Tozluyaka dizisinin oyuncuları arasında yer alıyor. Ayrıca dizide Tayanç Ayaydın ile Kaan Mirac Sezen etkileyici oyuncu performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Kaynak; https://tvdiziler.co/   Tozluyaka son bölüm izle