SON DAKİKA
hava 22°Google News

TİNGADER’DEN KAYMAKAM AKSAKAL’A ZİYARET

Son Güncelleme :

16 Ocak 2024 - 18:37

TİNGADER’DEN KAYMAKAM AKSAKAL’A ZİYARET

Tüm Internet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (TİNGADER) Bandırma Şubesi, Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Türkiye çapındaki bütün illerde aktif olarak faaliyet yürüten ancak ilk kez bir ilçede şube açan Tüm Internet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği, Bandırma yapılanmasını tamamladıktan sonra Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal’ı ziyaret etti. Bandırma Şube Başkanı Ahmet Duymaz ve yönetim kurulu üyelerince gerçekleştirilen ziyarette, Kaymakam Engin Aksakal’a derneğin işleyişi, faaliyetleri ve amaçları ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu. Şube Başkanı Ahmet Duymaz, dernek olarak Bandırma’da yerel medyanın güçlenmesine katkı sağlamayı ve desteklemeyi amaçladıklarını belirtti.

Kaymakam Engin Aksakal ise bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yerel medyanın gücünün önemine değindi. Özellikle internet gazeteciliğinin günümüzde önemli bir noktaya geldiğini ifade eden Kaymakam Engin Aksakal, doğru bilginin, doğru şekilde iletilmesinin toplumun doğru bir şekilde bilgilendirilmesi açısından kritik olduğunu dile getirdi. Kaymakam Engin Aksakal, yerel medyanın, kentteki gelişmeleri takip etme, halkı bilgilendirme ve toplumsal olaylara duyarlı bir şekilde yaklaşma noktasında önemli bir role sahip olduğunu vurguladı.

Kaymakam Engin Aksakal, ziyaretin sonunda günün hatırasına gazetecilerle fotoğraf çektirdi.