SON DAKİKA
havaGoogle News

Takside tepki çeken olay! “Senin gibi taksicileri arkadan vuruyorlar”

Son Güncelleme :

05 Şubat 2024 - 9:40

Takside tepki çeken olay! “Senin gibi taksicileri arkadan vuruyorlar”

İzmir’de acımasızca katledilen taksici Oğuz Erge’nin memleketi Aydın’da yaşanan bir olay tepki çekti. Gece saatlerinde taksiye binen bir yaşlı kadın, adresi tarif etmesini isteyen taksiciye önce küfür etti, ardından ise Oğuz Erge cinayetini hatırlatarak “Senin gibi taksicileri arkadan vuruyorlar, vursunlar” dedi.

Aydın‘da bir taksiye binen yaşlı kadının yaptıkları sosyal medyada tepki çekti. Mynet’in haberine göre; Sürücünün adresini tarif etme ricasına kızan kadın küfürler yağdırdı. Taksi sürücüsü küfür nedeniyle neye uğradığını şaşırırken, hızını alamayan müşteri, İzmir‘de vahşice katledilen Aydınlı taksi şoförü Oğuz Erge cinayetine atıfta bulunarak taksiciye hakaretler savurdu.

“SENİN GİBİ ADAMLARI VURSUNLAR”

Taksideki araç içi güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde kadının “Benim silahım yok, adamların silahı var üstünde. Sonra vuruyorlar, neyin kafasını yaşıyorsun sen? Beni arızaya bağlama, burası Ankara değil. Senin gibi taksicileri arkadan vuruyorlar ya, vursunlar. Senin gibi adamları vursunlar.” sözleri dikkat çekti.

“KÜFÜR ETMEYİN” DİYEREK TEPKİ GÖSTERDİ

Taksici ise müşterisini “Bakın hanımefendi kameram kayıt yapıyor küfür ediyorsunuz etmeyin. Şahsıma küfür etmeyin” sözleriyle uyardı. Ancak müşteri bu sözlere de tepki gösterdi.