SON DAKİKA
hava 26°Google News

SİNAN ÇALIM’A ESNAFTAN TAM DESTEK

Son Güncelleme :

17 Mart 2024 - 14:44

SİNAN ÇALIM’A ESNAFTAN TAM DESTEK

Bandırma Bağımsız Belediye Başkan Adayı Sinan Çalım, seçim gezileri kapsamında Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı’nı ziyaret etti. Esnafla bir araya gelen Sinan Çalım’a destek büyüktü.

Bandırma Bağımsız Belediye Başkan Adayı Sinan Çalım, Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı’nda tezgah açan pazarcı esnafını ve hemşerilerini dinledi. Sinan Çalım’a olan yoğun ilgi bir kez daha, “Yeni yüz yeni umut,” dedirtti.

Esnaf ve hemşehrileriyle sohbet eden Sinan Çalım, Bandırma’da uzun süredir aynı siyasi figürlerin varlığına dikkat çekti ve köhnemiş bu zihniyetin değişmesi gerektiğini belirtti. Kentin her geçen gün geriye gittiğini ve artık yeni bir vizyona ihtiyaç duyduğunu vurgulayan Sinan Çalım, “İhtiyaç duyulan noktalarda yeni pazar yerleri kurarak, aynı zamanda olası afet durumlarında bu alanları toplanma ve barınma alanı olarak kullanacağız. Kentimizin en büyük sorunu deprem olmalı ama diğer adayların vaatlerine baktığınızda sadece betonarme yapılar öne çıkıyor. Oysa ki, biz zaten betonlaşmış bir kentte yaşıyoruz. Olabildiğince çok yeşil alana ihtiyacımız var. Göreve geldiğimizde bunları hemen planlayıp hayata geçireceğiz,” dedi.