SON DAKİKA
hava 26°Google News

SİNAN ÇALIM, “BANDIRMA’YI HEP BERABER YÖNETECEĞİZ”

Son Güncelleme :

28 Mart 2024 - 20:56

SİNAN ÇALIM, “BANDIRMA’YI HEP BERABER YÖNETECEĞİZ”

Bağımsız Bandırma Belediye Başkan Adayı Sinan Çalım, düzenlediği iftar programında temiz siyaset vurgusunda bulunarak, “Bandırma’yı hep beraber yöneteceğiz,” dedi.

Bağımsız Bandırma Belediye Başkan Adayı Sinan Çalım, iftar programında katılımcılara temiz siyaset vurgusu yaparak Bandırma’nın sorunlarını birlikte çözmeyi hedeflediklerini belirtti. Çalım, kirlenmiş siyasetin ve ayrıştırıcı mücadelelerin yerine birlik ve işbirliğiyle şehri yönetme çağrısında bulundu.

Sinan Çalım konuşmasında, “Çıktığımız bu kutlu yolda verdiğiniz destekler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bandırmamız bu durumdayken taşın altına elini sokmamak, gençler olarak kenarda durmak acınası olurdu. Bandırma’da siyaset bu kadar kirlenmişlen, tek ele düşmüşken bizler üzerimize düşen görevi yaparak bu kutlu yolda taşın altına elimizi koyduk.

Bandırmamızın sorunlarını biz anlatarak bitiremeyiz ama en önemlisi bu çirkin siyaset, bu çirkin kavga bizleri ayrıştırdı, ötekileştirdi. Bizler diyoruz ki Bandırma’nın artık bu siyasi kasvetten uzaklaşması gerek. Artık bu kişilerin kenarda durması gerek. Bizler yeni yüz, yeni nefesler olarak Bandırma için mücadele ediyoruz. Allah’ın izni, sizlerin destekleriyle de amacımıza ulaşacağız. Bizler Bandırma’yı ötekileştirmeden, kavga etmeden hep beraber yöneteceğiz,” dedi.