SON DAKİKA
havaGoogle News

Safir Vip Beauty Açıldı! Yepyeni ve Eşsiz Bir Güzellik Deneyimi Sunacak

Son Güncelleme :

01 Aralık 2023 - 16:32

Safir Vip Beauty Açıldı! Yepyeni ve Eşsiz Bir Güzellik Deneyimi Sunacak

“Safir Vip Beauty” güzellik ve bakım konusunda, alanında uzman personelleri ve son teknoloji ekipmanlarıyla Bandırma’da en iyi hizmeti sunmaya hazırlanıyor.

Yılmaz Budak tarafından hayata geçirilen “Safir Vip Beauty” özel ve kişiselleştirilmiş bakım seçenekleriyle benzersiz bir deneyim sunmayı hedefliyor. Paşabayır Mahallesi, Mehmetçik Caddesi, No:78/A adresinde hizmete geçen “Safir Vip Beauty” Bandırma’da güzellik ve bakımın yeni adresi olacak.

Safir Vip Beauty’nin bugün gerçekleştirilen açılış programına ilgi yoğun oldu. Yılmaz Budak ev sahipliğinde gerçekleştirilen Safir Vip Beauty’nin açılışına; Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Önceki Dönem Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Burhan Deniz ve çok sayıda davetli katıldı.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, açılışta kısa bir konuşma gerçekleştirerek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Safir Vip Beauty, vücut ve cilt bakımına getirdiği kaliteli çözümlerle birlikte, güzellik ritüellerinin vazgeçilmezi olacak sayısız hizmet sunacak. Magic power ve ems zayıflama, hifu ameliyatsız yüz germe, tüy sarartma, diode lazer, dövme silme, kalıcı makyaj, manikür, protez tırnak, hydrafacial, klasik cilt bakımı, popo kaldırma, kirpik laminasyonu, Kaş laminasyonu gibi çeşitli bir çok hizmeti bünyesinde barındırırken, son tasarım 14 başlıklı hydrafacial cihazı ile Bandırma’da tek olma özelliği taşıyor.

Haber: Umut Osman Sunci