SON DAKİKA
hava 21°Google News

SAFİR VİP BEAUTY 3 AYDA GÜZELLİĞİN TEK ADRESİ OLDU

Son Güncelleme :

10 Şubat 2024 - 12:25

SAFİR VİP BEAUTY 3 AYDA GÜZELLİĞİN TEK ADRESİ OLDU

“Safir Vip Beauty,” açıldığı ilk günden bu yana, güzellik ve bakım konusunda Bandırma’da sunduğu yenilikçi deneyim ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

İş İnsanı Yılmaz Budak tarafından hayata geçirilen Safir Vip Beauty Güzellik Merkezi, yepyeni ve son teknoloji ile donatılmış hizmetleriyle Bandırma’nın en iyi merkezlerinden biri olarak sektöre emin adımlarla giriş yaptı. Safir Vip Beauty, sunduğu yepyeni ve eşsiz güzellik deneyimiyle, 3 ay içinde Bandırma’da zirveye çıktı. Paşabayır Mahallesi, Mehmetçik Caddesi, No:78/A adresinde hizmete geçen Safir Vip Beauty, “Güzelliğinize güzellik katmak bizim işimiz,” sloganıyla, kişiye özel onlarca farklı bakım seçenekleri sunarak adından söz ettiriyor. Safir Vip Beauty, Hem konumu hem de iç mekan temizliği ve hijyen konusundaki özeniyle dikkat çekiyor.

Safir Vip Beauty güzellik uzmanlarından Nazlıcan Özen, yaptığımız özel röportajda, “Her misafirimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, kaliteli ürünler ve uzman kadromuzla en iyisi olmayı hedefledik ve bunu başardık. Gerçek memnuniyeti ön planda tutarak, modern tekniklerle ve trendleri takip ederek, herkesin kendini güzel hissetmesini amaçlıyoruz. Güzellik ritüellerinin vazgeçilmezi olan, sunduğumuz sayısız hizmetin yanı sıra, burada misafirlerimizin evlerindeki gibi keyifli ve rahat hissetmelerini özellikle önemsiyoruz,” diye konuştu.

Safir Vip Beauty’de sunulan hizmetler ile ilgili de bilgilendirmelerde bulunan Nazlıcan Özen, “Magic power ve ems zayıflama, hifu ameliyatsız yüz germe, tüy sarartma, diode lazer, dövme silme, kalıcı makyaj, manikür, protez tırnak, hydrafacial, klasik cilt bakımı, popo kaldırma, kirpik laminasyonu, Kaş laminasyonu gibi çeşitli bir çok hizmeti sunuyoruz. Son tasarım, 14 başlıklı hydrafacial cihazımızla da Bandırma’da tek olma özelliği taşıyoruz,” dedi. / Umut Osman Sunci