SON DAKİKA
hava 19°Google News

ROTARY VE ÇYDD’den İş Birliği

Son Güncelleme :

13 Nisan 2023 - 10:19

ROTARY VE ÇYDD’den İş Birliği

Bandırma Rotary Kulübünün olağan toplantısında bir araya gelen Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bandırma Şubesi ve Bandırma Rotary Kulübü yönetimi birlikte gerçekleştirecekleri projeleri değerlendirdiler.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bandırma Şube Başkanı Ece Başaran ve Bandırma Rotary Kulübü Başkanı Burak Uğur, yönetim kurulu üyeleri eşliğinde ortak toplantı gerçekleştirdiler.

Gerçekleşen ortak toplantı hakkında konuşan Bandırma Rotary Kulübü Başkanı Burak UĞUR: “Ülkemizin en değerli kurumlarından Türkan Saylan hocamızın mirası olan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile birlikte olmaktan onur duyuyoruz. Bu akşam gerçekleşen ortak toplantı ile bahar aylarında Bandırma’da özellikle çocuklara ve gençlere dokunacak projeler geliştirdik. Katılımları için değerli başkanım Ece hanıma ve tüm yönetim kuruluna teşekkür ediyorum.” dedi.

Özellikle çevre ve doğa konusunda ortak hareket etme kararı alan ÇYDD ve Rotary Kulübü, ilk projeleri ile Mayıs ayında çocuklara ve gençlere ulaşacaklarını ifade ettiler.