SON DAKİKA
hava 11°Google News

ÖZTAYLAN; “KAYBOLAN YILLARI YENİDEN KAZANDIRMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK”

Son Güncelleme :

03 Mart 2024 - 18:27

ÖZTAYLAN; “KAYBOLAN YILLARI YENİDEN KAZANDIRMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK”

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Mehmet Cemal Öztaylan, düzenlediği programda büyük bir kalabalığa seslendi. Öztaylan; “Bandırma’nın kaybolan yıllarını yeniden kazandırmak için yola çıktık,” diye konuştu.

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Mehmet Cemal Öztaylan, Grand Asya Otel’de düzenlediği kahvaltılı programda sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini, muhtarları, şehit ailelerini, gazileri ve basın mensuplarını ağırladı. Geniş bir kitleye hitap eden Cemal Öztaylan, Bandırma’nın kaybolan yıllarını yeniden kazandırmak için yola çıktıklarını dile getirdi.

Program AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Fatih Tanbatar’ın konuşması ile başladı. Tanbatar, “Tarih tekerrürden ibarettir, ifadesini kullanarak, “Cemal Öztaylan, daha önce Dursun Mirza’yı ezici çoğunlukla mağlup etmişti. Bu zafer bu yıl yine tekrarlanacak. Cemal başkan ilklerin başkanı olmuştur. İlk kez bir ilçeye doğalgaz getirmiş, en güzel meydanlardan birini kazandırmıştır,” dedi.

Sonrasında MHP Bandırma İlçe Başkanı Bekir bozkurt konuşmasını yaptı. Bekir Bozkurt, “Cemal Öztaylan’a Sayın Belediye Başkanım diyerek sözlerime başlamak istiyorum,” sözleriyle konuşmasına başladı. Bekir Bozkurt, “15 yıllık CHP zihniyetinin elinde heder olmuş kentimizin makus tarihini değiştirmek için yola çıktık. Buna Cumhur İttifakı olarak hep birlikte dur diyeceğiz. Hizmete susamış Bandırma’yı hep birlikte inşa edeceğiz,” diye konuştu.

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Mehmet Cemal Öztaylan ise konuşmasında, “Bandırma’nın kaybolan yıllarını yeniden kazandırmak için yola çıktık. Artık yapacaklarımızı anlatacağız. İnsanın en hayırlısı insanlara hayırlı işler yapandır. Belediye başkanları o kentte yaşayan insanların doğumundan kabrine kadar olan yaşamını dizayn etmek zorundadır. Bandırma’da 3 sene, 3 ay hizmet ettim. Güzel ve doğru şeyler yapmaya çalıştım. Hiçbir makamı kimseye peşkeş çekmedim. Bunu diyen varsa bugün adaylıktan çekilirim. Güneş balçıkla sıvanmaz. Doğrularla yaşamak insanın şiarındandır. Beni, Bandırma partisinin Belediye Başkanı olarak bağrınıza basmanızı rica ediyorum,” dedi. / Umut Osman Sunci