SON DAKİKA
havaGoogle News

OZAN ONUR ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

Son Güncelleme :

28 Kasım 2023 - 11:01

OZAN ONUR ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

Mevcut Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur, Bandırma Belediye Başkanlığı’na aday adaylığı için CHP’den resmi başvurusunu gerçekleştirdi.

 

Ozan Onur, Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Bugün parti binasında aday adaylığı başvurusunu gerçekleştiren Ozan Onur, daha sonra ekibiyle birlikte basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Bandırma’yı çok iyi tanıyan biri olarak 30 yıldır siyasetin içinde bulunduğunu ifade eden Ozan Onur, 2009 yılından bu yana da Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürdüğünü belirtti. Ozan Onur, “ben değil biz mantığının bu 15 yıllık yerel yönetim deneyimimde ne kadar önemli olduğunu fazlasıyla öğrendim,” dedi.

 

Ozan Onur konuşmasında, “Belediyeciliği çok iyi biliyorum. Zor şartlar aldında, nasıl hizmet üretildiğini biliyorum. Bu yüzden parti içinde birbirimizi eleştirmek doğru değil. Benim için bütün arkadaşlarım çok değerlidir. Biz projeleri kaldığı yerden devam ettirmeliyiz. Bizim önceliğimiz bu olacak. Bandırma her şeyin en iyisini hak ediyor,” ifadesinde bulundu.

 

Haber: Umut Osman Sunci