SON DAKİKA
havaGoogle News

OYA YÜCEL’İN HIZINA YETİŞİLMİYOR

Son Güncelleme :

26 Aralık 2023 - 22:20

OYA YÜCEL’İN HIZINA YETİŞİLMİYOR

Bandırmada Bankacılık ve İlk görev yapan Kadın muhtar olmasının yanı sıra ,Belediye meclis üyeliği ile daima ön planda olup tanınan Oya Yücel, AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladık dan sonra İş dünyası, STK’lar ve gerek merkez, gerek kırsal mahallelerde vatandaşlarla bir araya geliyor.

 

İlginin yoğun olduğu Oya Yücel hız kesmeden çalışmalarına devem ediyor. Oya Yücel, BANSİAD ve Ekonomi Gazetesi ile birlikte organize edilen “Cumhuriyetin 100. Yılında Tarım, Ticaret ve Girişimcilik Ekosistemi” paneline katılım gerçekleştirdi. BANSİAD Başkanı Funda Dedeoğlu, Ekonomi Gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar, Ekonomi Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ ve Piri Reis üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Erhan Aslanoğlu ile bir araya geldi.

 

Oya Yücel, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi İnsan Hak ve Hürriyetleri Topluluğu bünyesinde gerçekleştiren ve Prof. Dr. İsmail Şahin, Doç Dr. Ahmet Güven, Doç. Dr. Fatih Zengin’in katıldığı “Dünden Bugüne Filistin” başlıklı panele katıldı.

 

Oya Yücel sonrasında, Şehit Ailesi Ziyareti yaptı. 17 Eylül Mahallesi’nde Şehit Ramazan Kocadağ’ın babası İbrahim Kocadağ ve ailesini ziyaret etti. Oya Yücel, “Vatan, millet ve bayrak uğruna canını feda eden tüm aziz Şehitlerimizi rahmet ve minnet ile anıyorum,” dedi.

 

Oya Yücel, İhsaniye Mahallesi’nde hazırlanan halkla iç içe programlarında birçok vatandaşla bir araya gelerek günü tamamladı.