SON DAKİKA
hava


Google News

OYA YÜCEL KURUM VE KURULUŞLARDAN BÜYÜK DESTEK VE İLGİ GÖRÜYOR

Son Güncelleme :

07 Aralık 2023 - 16:40

OYA YÜCEL KURUM VE KURULUŞLARDAN BÜYÜK DESTEK VE İLGİ GÖRÜYOR

Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı Oya Yücel’e ziyaret ettiği her noktada ilgi ve destek yağıyor.

Oya Yücel, AK Parti Belediye Meclis üyesi ve Kadın Kolları Başkanı olarak, geçtiğimiz günlerde Bandırma Belediye Başkanlığı’na talip olduğunu kalabalık ve coşkulu bir basın açıklamasıyla gerçekleştirmişti. Balıkesir ve Ankara ziyaretlerinin ardından temposunu arttıran Yücel, bu günlerde sokağın nabzını tutuyor. Her gün sivil toplum kuruluşları, fabrika, esnaf ziyaretleri ve akşamları kırsal mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Oya Yücel, bugün Kurtsan Fabrikası’nı ziyaret etti.

Kurtsan Bandırma Genel Müdürü Kurtuluş Temur, Oya Yücel ile Paşakent muhtarlık yaptığı dönemde tanışıklığı olduğunu söyleyerek, “Sizin Bandırma’da faydalı hizmetler yapabileceğinize inanıyorum. Kadın Başkan, Bandırma’nın geleceği için önemli olabilir. Biz de kurum olarak kadın istihdamına büyük önem veriyoruz,” dedi ve başarı dileklerinde bulundu.

Oya Yücel, “Geçmişte gerek bankacılık gerekse muhtarlık dönemimdeki güzel bir intiba bırakmanın büyük etkisini görüyorum. Dünyanın en güzel işi gönüllere girebilmek ve en yüce hizmet; karşılık, kazanç beklemeden yapılan hizmettir. İnşallah aday olup kazanırsam bu şehri hep birlikte baştan yazacağız ve daha yaşanabilir kılacağız.” şeklinde konuştu.