SON DAKİKA
havaGoogle News

OYA YÜCEL KADIN GİRİŞİMCİLERLE BULUŞTU

Son Güncelleme :

12 Aralık 2023 - 18:38

OYA YÜCEL KADIN GİRİŞİMCİLERLE BULUŞTU

Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı, ilçenin güçlü kadın siyasetçisi Oya Yücel, 2024 yerel seçimleri hızla yaklaşırken çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

Ziyaretlerini sürdüren Yücel son olarak Bandırma Ticaret Borsası Kadın Girişimciler Kurulunu ziyaret etti.

Ticaret Borsası Kadın Girişimciler Kurulu başkanı Melike Çömez ve kurul üyeleri ile bir araya gelen Oya Yücel, “Benim için ilçemizin tüm dinamikleri ve unsurlarının görüş ve destekleri çok önemli ve yol göstericidir. İlçemizin potansiyelini daha da arttırmak adına tüm kurumlarla iş birliği içinde çalışmalıyız. Toplumda Kadının gücünü hissettirmeli ve daha çok inisiyatif almalıyız. Karşınıza gerek bankacılık, gerek muhtarlık, gerekse Belediye meclis üyeliğim esnasında Bandırmamızın sorunlarına yakından şahitlik etmiş, çözümleri hakkında birikimleri olan ve toplumla iç içe bir kadın aday adayı olarak geldim. İnşallah Aday gösterilirsem Aday olarak bir daha gelip ardından da hep beraber Bandırmamız da tarih yazacağız,” dedi.

 

Ticaret Borsası Kadın Girişimciler Kurulu başkanı Melike Çömez ise konuşmasında, “Kadınların her iş kolunda olmasını ve artmasını istiyoruz. Özelliklede sizin gibi kadın siyasetçi sayısının artmasını istiyoruz. Sizin başarınız biz kadınlar için çok önemli sizi içten destekliyor, Başarılar diliyoruz, daima yanınızdayız,” dedi.

 

Ticaret Borsası ziyareti sonrası Oya Yücel, TOKİ Şehit Üsteğmen Cemil Kaya okulunu ziyaret ederek, okul müdürü ile görüşme yaptı ardından okulda düzenlenen “Fevziye Bebeğe Nefes” kermesine katıldı.