SON DAKİKA
havaGoogle News

OYA YÜCEL FABRİKA ÇALIŞANLARIYLA BULUŞTU

Son Güncelleme :

14 Aralık 2023 - 18:05

OYA YÜCEL FABRİKA ÇALIŞANLARIYLA BULUŞTU

Oya Yücel YEMMAK’ta fabrika çalışanlarıyla bir araya geldi. Çalışanlarla öğle yemeği de aynı sofrayı paylaşan Oya Yücel, büyük ilgiyle karşılandı.

 

AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Oya Yücel çalışmalarına, YEMMAK Fabrikası çalışanları ve yönetim kurulu başkanı Fikret Yırtımcı’ya ziyaret ile devam etti.

 

Oya Yücel, “Yerel seçimlerin yaklaştığı günlerde siz iş insanlarımızla da birlikte değerlendirmeler yapıyoruz. Her gittiğim ziyaretlerimde, samimi sohbet havasında geçiyor. Yaşadığımız bu topraklarda neyin eksik olduğunu iyi biliyorum inşallah Bandırmamızda tarih yazacağız, İlginiz için sizlere teşekkür ederim,” dedi.

 

Fikret Yırtımcı da görüşmede, “Oya hanımı hem bankacılık hemde muhtarlığı zamanından çok iyi tanıyorum Başarılı olacağına eminim Kadın aday olarak da ayrıca Bandırma’da zamanın geldiğine inanıyorum,” diye konuştu.

 

Oya Yücel, öğle yemeğinde 320 çalışanla bir araya geldi. Çalışanlar tarafından büyük ilgiyle karşılanan Oya Yücel, ziyaretin ardından İhsaniye Mahallesi’nde halk ile bir araya geldi. Oya Yücel, daha sonra hayatını kaybeden MHP önceki dönem İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal’ın cenazesine katıldı.