SON DAKİKA
havaGoogle News

Oya Yücel Edincik’te Halkla Buluştu

Son Güncelleme :

23 Aralık 2023 - 14:40

Oya Yücel Edincik’te Halkla Buluştu

AK Parti Belediye Başkan Adayı ve aynı zamanda Bandırma’nın ilk kadın muhtarı olarak görev yapan Bankacı Oya Yücel, her gün Bandırma’nın merkez ve kırsal mahallelerinde aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

 

Bugün Edincik Mahallesi’ni ziyaret eden Oya Yücel, Mahalle Muhtarı Kamil Eryılmaz ve Esnaf Odası Başkanı Ahmet Sivaslı ile görüşmeler gerçekleştirdi. Karşılıklı fikir alışverişi sonrasında Eryılmaz, kadınların siyasette daha fazla yer alması gerektiğine vurgu yaparak Yücel’e başarılar diledi.

 

Esnaf Odası Başkanı Ahmet Sivaslı da Yücel’i iyi tanıdığını ve başarılı olacağına inandığını belirtti. Yücel, daha sonra kahvehanede vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar, Yücel’e güvendiklerini ve siyasette umut olacağına inandıklarının mesajını verdiler.

 

Edincik ziyareti öncesinde Bandırma Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu’na ve İhsaniye Mahallesi’nde bir eve ziyaret gerçekleştiren Yücel, 23 Aralık Cumartesi günü merkez Levent Mahallesi’nde halkla birebir çalışmalarına devam edecek.