SON DAKİKA
hava 22°Google News

OYA YÜCEL, “CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIM”

Son Güncelleme :

16 Ocak 2024 - 10:59

OYA YÜCEL, “CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIM”

AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Oya Yücel iş dünyası, STK’lar ve gerek merkez, gerek kırsal mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Oya Yücel, hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor. Oya Yücel, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kocabıyık ve Bandırma Trakya Birlik Kooperatifi Başkanı Süleyman Sigo, Müdür Hakan Buttanrı ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Karşılıklı istişare sonrası Hüseyin Kocabıyık başarı dileklerinde bulunurken, Oya Yücel de Bandırma için Hüseyin Kocabıyık ve Kooperetifin önemli bir değer olduğunu belirterek misafirperverlikleri için teşekkür etti.

Oya Yücel gün içinde MHP Bandırma İlçe Başkanı Bekir Bozkurt’u iş yerinde ziyaret ettikten sonra Geçmiş Dönem MÜSİAD Bandırma Başkanı Ali Şengül’ü ve yine Geçmiş Dönem MÜSİAD Bandırma Başkanı İhsan Turgut’u işyerlerinde ziyaret ederek istişarede bulundu.

Oya Yücel, aynı günün akşamı Ayyıldız Mahallesi’nde halkla bir araya gelerek sorunlarını dinledi ve projelerinden bahsetti. Yoğun ilginin olduğu Oya Yücel; “Güzel Bir Bandırma için canla başla çalışacağım,” dedi.