SON DAKİKA
hava 23°Google News

Oya Yücel, ‘’Canla Başla Bandırma İçin Çalışacağız” sloganıyla çıktığı yolda dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyor

Son Güncelleme :

03 Ocak 2024 - 12:38

Oya Yücel, ‘’Canla Başla Bandırma İçin Çalışacağız” sloganıyla çıktığı yolda dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyor

Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı Oya Yücel, Bandırma Ziraat Odası’nı ziyaret ederek Oda Başkanı Süleyman Dönmez ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Oya Yücel ziyaret esnasında, “Odalarımız Bandırmamızın en önemli paydaşları arasında yer almaktadır. Oda başkanlarımız da atanarak değil, seçimle halkın içinden görevlerinin başına gelmektedir. Şehrimizin sorunlarının tespitinde ve çözümünde söz sahibi olarak güzel yarınların yakalanmasında büyük rol oynayacaklar. Uyumlu çalışma ve işbirliği ile daha güzel işleri birlikte yapacağız,’’ diye konuştu.

Belediyecilikten uzak biri olmadığını ifade eden Yücel, “Halen Bandırma Belediyesi Meclis Üyesiyim öncesinde Bandırma’nın görev yapan ilk Kadın Muhtarı olarak üç dönem görev yaptım. Gerek bankacılık, gerekse yerel yönetimlerdeki görevlerim esnasında hep halkla iç içe olan biri olarak sorunlara hakimim ve yeni Bandırma için projelerimiz, çözüm yollarımız hazır,” dedi.

Ziraat Odası Başkanı Süleyman Dönmez, Oya Yücel’i çok iyi tanıdığını ve ona güvendiğini belirtirken, “Yücel’in babası da 25 yıl boyunca Manyas Ziraat Odası’nda 2. Başkanlık yapmış, beraber çalıştığımız değerli bir abimizdir. Bizde Bandırma’ya hizmet etmek için çalışmaktayız. Belediye ile birlikte çalışmaktan onur duyarız,” dedi. Oya Yücel’e ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dönmez, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Oya Yücel gün içinde Paşakent ve Paşakonak Muhtarlıklarını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Ayrıca Kadın Kolları Kurucu üyelerinden Fatma Erol’un cenazesine katılarak ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Oya Yücel akşam ise kırsal mahallelerden Sahilyenice’yi ziyaret etti. Köy sakinleri ve muhtarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi ve projelerinden bahsetti. Yoğun ilginin olduğu Yücel; “Güzel Bir Bandırma için Canla Başla çalışacağım,” dedi.