SON DAKİKA
havaGoogle News

OYA YÜCEL BANDIRMA İÇİN SAHA ÇALIŞMALARINI HIZ KESMEDEN SÜRDÜRÜYOR

Son Güncelleme :

04 Ocak 2024 - 21:33

OYA YÜCEL BANDIRMA İÇİN SAHA ÇALIŞMALARINI HIZ KESMEDEN SÜRDÜRÜYOR

Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Oya Yücel, her gün Bandırma’nın farklı kesimlerinde halkla bir araya gelmeye devam ediyor.

“Bandırma için canla başla çalışacağız,” diyerek ziyaretlerini gerçekleştiren Oya Yücel bugün, “İşimiz gücümüz Bandırma,” sloganı ile güne başladı. İlk olarak

Bandırma Kuzey Kafkasya Kültür Derneği ‘ni ziyaret eden Oya Yücel, göreve yeni seçilen Başkan Cihat Bayram ve Yönetim Kurulunu tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Oya Yücel konuşmasında Aday Adaylığı süreci ve projeleri ile ilgili bilgi vererek yeni Bandırma için toplumdan destek talebini dile getirdi. Dernek Başkanı Bayram, Oya Yücel’i ilk andan itibaren takip ettiklerini, Bandırma’nın sorunlarına hakim, kadın aday olarak öne çıktıdığını ve kendisine güvendiklerini belirterek, “Yerel seçim süreçlerinde başarılar dileriz,” dedi.

Oya Yücel, öğleden sonra da Doğa Mahallesi’nde halkla bir araya gelerek vatandaşlara, “İşimiz gücümüz Bandırma olacak, yeni Bandırma’yı beraber inşa edeceğiz,” dedi.

Aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi olan Oya Yücel, Bandırma Belediye Meclis Toplantısı’na katılıp hemşehrilerinin ve Bandırma’nın geleceği adına önemli konuları ele alarak günü noktaladı.