SON DAKİKA
havaGoogle News

OYA YÜCEL ADAY GİBİ ÇALIŞIYOR

Son Güncelleme :

07 Ocak 2024 - 14:36

OYA YÜCEL ADAY GİBİ ÇALIŞIYOR

AK Parti Belediye Başkan A. Adayı Oya Yücel halkla iç içe, “Bandırma için canla başka,” diyerek çalışmalarına devam ediyor.

“Bandırma’ya kadın eli değecek” sloganı ile yola çıkan ve kadınlardan büyük ilgi gören Oya Yücel adeta aday gibi çalışma yürütüyor.

Oya Yücel, Paşabayır Mahalle Muhtarlığı’nı ziyaret ederek Muhtar Belgin Şentürk ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ardından Hıdırköy ve Şirinçavuş kırsal mahalllelerinde vatandaşlarla bir araya gelen ve sorunlarını dinleyerek projelerinden bahseden Oya Yücel, köy sakinleri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Sonrasında hastanede, hasta ziyaretinde bulunanan Oya Yücel, akşam ise Bandırma Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nce düzenlenen “Türk Sanat Müziği Konseri“ etkinliğine katıldı. Halk Eğitim Müdürü Ahmet Özdemir, Şef Orhan Demir ve koro üyelerine teşekkür etti.

Ertesi güne ise yine aynı tempoyla devam eden Oya Yücel, Paşakonak Mahalle Muhtarı İshak Candan ve vatandaşlar ile görüştü, Özgürlük ve Atıl Dolmuş esnafı ile bir araya geldi.

Oya Yücel, akşam programında Bigalılar Dernek Lokalini ziyaret ederek dernek başkanı İsmail Sertkaya ve dernek üyeleri ile istişarede bulundu.

Oya Yücel, 7 Ocak Pazar Günü, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde olacak ve Yücel Yılmaz’ın Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı’nın açıklanacağı programa katılacak.