SON DAKİKA
havaGoogle News

OYA YÜCEL ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Son Güncelleme :

14 Kasım 2023 - 15:00

OYA YÜCEL ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Bandırma Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Oya Yücel, basın toplantısı düzenleyerek Bandırma Belediye Başkan Aday Adaylığı’nı resmi olarak duyurdu.

 

AK Parti Bandırma İlçe Teşkilatı’nda partililer ve basın mensuplarıyla bir araya gelen Oya Yücel, Bandırma Belediye Başkan Aday Adaylığı’nı açıkladı. Oya Yücel, “Değişimin ateşini an itibariyle yakıyoruz, tarih yazmaya hazırım,” dedi.

 

Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı Oya Yücel, konuşmasına kendini tanıtarak başladı. Oya Yücel, “30 yıldır Bandırmadaki yaşamımın yanı sıra, Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, AK Parti çatısının altında, ilçe Kadın Kolları Başkanlığını ve Bandırma Belediye Meclis Üyeliği görevini yürütüyorum. 2019 yerel seçimler öncesinde 3 dönem Paşakent Mahalle Muhtarlığı yaptım. Öncesinde de çeşitli bankalarda görev yaptım. Mesleğim Bankacılık ama Siyasetle devam ediyorum,” dedi.

 

“Şehrimizin hasret kaldığı yerel yönetim hizmetleri olan sosyal, kültürel ve ekonomik yapısına yönelik deneyim ve tecrübeler edindim,” diye konuşmasına devam eden Oya Yücel, “Bizim Birlik beraberlik içersinde Bandırmamızı AK Belediye yapacağımıza inancım sonsuzdur. Sonuçta siyaset ekip işidir, bu AK Parti ruhunda fazlasıyla var. Şehrine aşık bir kadın olarak bu şehirde doğan, bu şehirde doyan, bu şehirde yaşayan genç, yaşlı tüm yaşamını burada geçiren insanımıza sorumluluğum olduğuna inanıyorum. Ben siyasetle birlikte seçimden seçime halkın karşısına çıkan biri değilim, siyasi hayatım öncesinde de halkla iç içeydim, girdiğim tüm seçimleri kazandım, inandığım her süreçte hedefe ulaştım. Açıkçası ben inanıyorum. Ticaretin ve siyasetin sermayesi insandır. Biz ailemizden böyle gördük. İş hayatımızda da siyaset hayatımızda da  bunu düstur edindik,” ifadesinde bulundu.

 

Oya yücel, “Üstlendiğim sorumluluk ve hizmet aşkıyla, Cumhuriyetimizin 100. Yılında, Yeni Türkiye Yüzyılında, Balıkesir’in incisi güzel şehrimiz Bandırmamızın en iyi hizmeti alması için huzurlu, güvenli, daha yeşil olması ve sorunlarının çözülmesi için liyakat sahibi kadrolarla başaracağımıza inanıyorum. Değişimin ateşini an itibariyle yakıyoruz, tarih yazmaya hazırım. AK Parti Belediye Başan Adaylığımı açıklıyorum,“ sözleriyle konuşmasını noktaladı.

 

Haber: Umut Osman Sunci