SON DAKİKA
havaGoogle News

ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ, İŞ DÜNYASININ TECRÜBELİ İSMİ SELÇUK ÇAKIROĞLU İLE BULUŞTU

Son Güncelleme :

08 Aralık 2023 - 20:51

ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ, İŞ DÜNYASININ TECRÜBELİ İSMİ SELÇUK ÇAKIROĞLU İLE BULUŞTU

Onyedi Eylül Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’nda düzenlenen “Girişimcilik” adlı seminer, iş dünyasının önde gelen isimlerinden Meşhur Bandırma Çorbacısı işletmecisi Selçuk Çakıroğlu’nun deneyimleriyle aydınlandı.

 

Onyedi Eylül Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’nda, Dr. Burak Yaprak’ın öncülüğünde düzenlenen “Girişimcilik” adlı seminerde, iş dünyasının başarılı isimlerinden Meşhur Bandırma Çorbacısı işletmecisi Selçuk ÇAKIROĞLU konuşmacı olarak katıldı.

 

Seminer, girişimcilik konusunda ilham almak isteyen bireylere yönelik düzenlenmiş olup, iş fikirlerini geliştirme, pazar araştırması ve satış stratejileri gibi konularda katılımcılara bilgi ve beceri kazandırmayı amaçlamaktaydı. Meşhur Bandırma Çorbacısı’nın başarılı işletmecisi Selçuk Çakıroğlu’nun tecrübelerini paylaştığı seminer, katılımcılara iş dünyasındaki pratik bilgileri aktarma fırsatı sundu. Seminerde, iş fikirleri geliştirme, pazar araştırması ve satış stratejileri gibi konular ele alındı.

 

Katılımcılar, Selçuk Çakıroğlu’nun deneyimleri ışığında iş dünyasındaki zorluklarla nasıl başa çıkabileceklerine dair değerli ipuçları elde ettiler. Seminer, katılımcılara girişimcilik konusunda ilham verici bir deneyim sunarken, Meşhur Bandırma Çorbacısı işletmecisi Selçuk Çakıroğlu’nun başarı hikayesi, genç girişimcilere yol gösterici olma amacını taşıdı. Etkinlik, girişimcilik alanında gelecek vaat eden bireylerin iş dünyasına daha donanımlı bir şekilde adım atmalarına yardımcı olmayı hedefledi.

Haber: Umut Osman Sunci