SON DAKİKA
havaGoogle News

ONUR GÖÇMEZ : BUGÜNDEN İTİBAREN TOPARLANACAĞIZ

Son Güncelleme :

23 Ocak 2024 - 14:35

ONUR GÖÇMEZ : BUGÜNDEN İTİBAREN TOPARLANACAĞIZ

Bandırmaspor, Cinçukuru tesislerinde düzenlenen basın toplantısında Başkan Onur Göçmez, önemli açıklamalar yaptı. Göçmez, kulüpte yaşanan gelişmeler hakkında basına bilgi verdi.

Onur Göçmez, takımın beklentileri karşılamadığını belirterek, Giresunspor maçından itibaren çıkışa geçmek istediklerini ifade etti. Boluspor maçına da değinerek, “Hakemler, ikinci yarı itibarıyla farklı kararlarla sonuca etki etmeye başladı. Boluspor maçında penaltımız verilmedi. Bandırmaspor olarak hakem kararları karşısındaki tepkimiz sert olacak. Hakemlerin kötü yönetimi, bizim kötü oyunumuzun bahanesi olamaz. Her sene Süper Lig hedefiyle başlıyoruz. Ancak, ilerleyen haftalarda sonuç alamıyoruz.” şeklinde konuştu.

Bandırmaspor, olarak bugünü bir milat olarak kabul ettiklerini söyleyen Göçmez, “Giresunspor maçından itibaren hedeflerimize odaklanıyoruz. Takım, her maçı kazanma amacıyla sahaya çıkacak ve hırs, mücadele eksikliğini gidermek için kararlılıkla çalışacak,” dedi. Hedefe ulaşmak adına gereken her şeyi yapmaya kararlı olduklarını vurgulayan Göçmez, Bandırmaspor’un formaya inanan futbolcularla yola devam edeceğini ifade etti.

Taraftar ile yönetim arasında sorun yok.
Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez, taraftarlar arasında yaşanan gerginlik iddialarını yalanlayarak, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Göçmez, taraftarlara seslenerek, desteklerini sürdürmelerini istedi ve olası tepkilerin uygun bir şekilde ifade edilmesi gerektiğini belirtti.

Bilet fiyatları sezon boyunca 10 lira.
Onur Göçmez, sezon boyunca maç biletlerini 10 lira olarak belirlediklerini ve enflasyonla mücadele kapsamında dik duruşlarını sürdüreceklerini ifade etti.

Tesislerimizin açılışını 5 Şubat’ta gerçekleştiriyoruz.
Yapımı devam eden tesisleri, basın mensuplarıyla gezen Onur Göçmez, “Yaklaşık 60 milyon harcadık ve büyük bir tesisleşme atılımı yaptık. Tesislerimizde, önceki Bandırmaspor görevlilerinin ve futbolcularının adlarını taşıyan odalar olacak. Ayrıca, burayı Bandırmaspor müzesi olarak kullanmayı planlıyoruz,” diyerek sözlerini noktaladı. / Meriç Onbaşı