SON DAKİKA
hava 18°Google News

ONUR GÖÇMEZ, BEŞİKTAŞ BAŞKAN ADAYI HASAN ARAT’IN LİSTESİNDE

Son Güncelleme :

30 Kasım 2023 - 15:29

ONUR GÖÇMEZ, BEŞİKTAŞ BAŞKAN ADAYI HASAN ARAT’IN LİSTESİNDE

Teksüt Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez, 3 Aralık Pazar Günü yapılacak olan Beşiktaş Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu öncesi Başkan Adayı Hasan Arat’ın yönetim kurulu listesine alındı.

Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat’ın yönetim kurulu listesinse yer alan Onur Göçmez, Beşiktaşlı taraftarlar tarafından Bandırma’da sloganlar ve meşalelerle karşılandı. Onur Göçmez, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, söz konusunu kongreyi köprüden önce son çıkış olarak işaret ederek bütün Beşiktaşlıları oy kullanmaya davet etti.

Onur Göçmez konuşmasında, “Beşiktaşlı olmak sadece sportif başarıyı gözetmek değil aynı zamanda bir kültürdür. Ben işin içine girince Beşiktaş’ta çok ciddi problemler olduğunu gördüm. Beşiktaş kültürünün yavaş yavaş yok olduğunu gördüm. Beşiktaş’ı ayakta tutan bu kültür ve tarihidir. Beşiktaş’ı diğer takımlardan ayıran budur. Hasan Arat ile yaptığımız konuşmalar sonucu çalışma içerisinde olma kararı aldım. Hasan Başkan inanılmaz çalışmış ve hazır bir aday. Bu işe yıllardır hazırlanmış. Projeleri ve ekibi beni çok heyecanlandırdı,” dedi.