SON DAKİKA
havaGoogle News

Nur Demirag, Paris’te Moon Life Dergisi ödül gecesine katılacak

Son Güncelleme :

18 Nisan 2023 - 15:04

Nur Demirag, Paris’te Moon Life Dergisi ödül gecesine katılacak

Dünyanın en prestiji ödüllerinden biri olan Moon Life Dergisi ödül gecesinde Türkiye Cumhuriyeti tarihinde bir ilk gerçekleşiyor. Kadın girişimciler arasında öncü isim olan Nur Demirag, 9 Haziran 2023 tarihinde Paris’e gidecek.

Moon Life Dergisi ödül gecesinde Paris’e gidecek olan Nur Demirag, son dönemde Bandırma’da kadın girişimcilere yaptığı destekler ve depremzedelere yaptığı yardımlarla adından söz ettirmişti. Daha önce verdiği demeçte yeni hedefinin Türk kadınlarının başarısını dünyaya yaymak olduğunu söyleyen Nur Demirag, 65 kişilik ekibiyle kadın girişimcilere ücretsiz kurs ve istihdam desteği sağladı.

Kurucusu olduğu Firuze Dekor markasıyla özellikle kadın girişimcilere ilham olan Nur Demirag, başarılı kariyerini İstanbul ve Bandırma’da bulunan 5 dükkanı, 2 atölyesi ve bayilikleriyle her geçen artırmaya devam ediyor.

9 Haziran tarihinde Moon Life Dergisi ödül gecesine Türkiye Cumhuriyeti tarihinde bir ilki gerçekleştirecek olan ödül gecesine Nur Demirag, katılacak “Kısa sürede çok önemli çalışmalara ve başarıları imza attık. Bunu yaparken özellikle kadınlara olan desteğimizi sağladığımız istihdamlar, ücretsiz kurslar ve seminerler ile göstermeye çalıştık. Demirag; Son dönemde yaşadığımız deprem felaketinde de elimizden gelen desteği halkımıza vermeye çalıştık, bu desteği vermeye devam da edeceğiz.” dedi.