SON DAKİKA
hava 22°Google News

MİLLETVEKİLİ ÖZTAYLAN GÖNEN’DE TEMASLARDA BULUNDU

Son Güncelleme :

28 Temmuz 2023 - 13:24

MİLLETVEKİLİ ÖZTAYLAN GÖNEN’DE TEMASLARDA BULUNDU

Balıkesir’in en genç Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, göreve geldiği günden bu güne dur durak bilmeden çalışmalar yürütüyor. Öztaylan, TBMM’deki çalışmalarının dışında, Balıkesir’in tüm ilçelerinde ve kırsal alanlarda, AK Parti’nin hedefleri doğrultusunda saha görevlerini sürdürüyor.

Meclisin tatile girmesinin ardından boşluk vermeden hizmete devam eden Öztaylan, Gönen ilçesinde temaslarda bulundu. Dinamik yapısı, çözüm odaklı tarzı ve sempatisi ile ilçe halkının gönlüne girmeyi başaran Öztaylan, vatandaş buluşmalarının yanı sıra Gönen Kaymakamlığı, Gönen Cumhuriyet Savcılığı, Gönen Müftülüğü, Gönen Devlet Hastanesi ve Gönen İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
İlçedeki yatırımlar hakkında bilgiler alan Taylan Öztaylan, halkın öneri, talep ve tavsiyelerini de not alıp ilgili makamlara ileteceğini kaydetti. Öztaylan’ın ilçe ziyaretlerini aralıksız olarak sürdüreceği öğrenilirken, çok sayıda Gönen sakini, “İlçemizin en genç Milletvekili Ali Taylan Öztaylan’ı yakından tanıdık ve kendimize çok yakın hissettik. Başarılarının devamını diliyoruz” dedi.