SON DAKİKA
havaGoogle News

Melih Çınar anıldı

Son Güncelleme :

25 Mart 2023 - 20:05

Melih Çınar anıldı

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Bandırma Şubesi´nin kurucu başkanı Melih Çınar, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Bandırma Şubesi´nin de bir programla anıldı. Programı, önceki başkan Serdar Polat ve ADD Bandırma şube Başkanı Zeynep Yeşiltaş´ın yanı sıra, CHP ilçe Örgütü ve kalabalık bir topluluk Melih Çınar’ın anma programında hazır bulundu.
Programın açış konuşmasını, ADD Bandırma Şube Başkanı Zeynep Yeşiltaş yaptı. Yeşiltaş, Melih Çınar, çevresine örnek olmuş bir liderdi ifadelerinde bulundu.

ADD Bandırma Şube Başkanı Zeynep Yeşiltaş, anma programında yaptığı konuşmasında, “Melih Çınar Hocamızdan hepimiz çok şey öğrendik. O çalışma prensipleri olan, titiz ve çok özverili biriydi. Aramızdan erken ayrıldı. Daha çok beraber çalışmak isterdik. Melih Çınar birçok devlet kurumu ve okullara Atatürk Köşeleri hazırladı. İlk kez Bandırma’ya Cumhurbaşkanlığı senfoni orkestrasını getirdi. Kentin kültürüne ve sanatına büyük katkılar sağladı. Cumhuriyet çınarı olan melih Çınar gönlümüzde yaşamaya devam edecek. “ Dedi.