SON DAKİKA
hava 16°Google News

LUMA GÜZELLİK MERKEZİ AÇILDI: GÜZELLİK YOLCULUĞUNUZ İÇİN YEPYENİ BİR ADRES

Son Güncelleme :

02 Aralık 2023 - 21:00

LUMA GÜZELLİK MERKEZİ AÇILDI: GÜZELLİK YOLCULUĞUNUZ İÇİN YEPYENİ BİR ADRES

Luma Güzellik Merkezi, uzman kadrosu, son teknoloji ekipmanları ve mahremiyete önem veren zarif dizaynıyla, misafirlerini eşsiz bir güzellik ve bakım deneyimine davet ediyor.

Faruk Çelikaslan’ın, titizlikle tasarladığı iç dizaynından, sunacağı hizmetlere kadar özenle hayata geçirdiği “Luma Güzellik Merkezi” açıldı. İnönü Caddesi, No: 130 adresinde hizmete geçen “Luma Güzellik Merkezi” güzellik diyince Bandırma’da yepyeni bir yolculuk vaadediyor.

Luma Güzellik Merkezi’nin bugün yapılan açılış programına; önceki dönem Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza ve Bandırma Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Hasan Gündoğan’ın yanısıra çok sayıda davetli katıldı.

Kurdele kesiminden önce konuşma yapan İşletme Sahibi Faruk Çelikaslan, “Bugün yepyeni bir hizmeti daha Bandırmamıza sunuyoruz. Biz bu kurumu oluştururken çok eğlendik. Eşimle beraber, elele bu işletmeyi oluşturduk. Çok özendik, en ince ayrıntıyı atlamamak için aylarca çalıştık. Eşimle birlikte üniversite mezunu hemşireleriz. İş yerimiz güzellik merkezi olacak şekilde özenle revize edildi. Her bölüm için dört farklı şehirde ülkemizin öncü firmalarında eğitimler alındı ve gerçekten uzmanlaştık,” dedi.

Önceki dönem Belediye Başkanı Dursun Mirza ise sevgi ve aşk ile yapılan her şeyin çok güzel olduğunu dile getirerek, “Faruk ve İlknur kardeşim elele tutuşup bu güzel işletmeyi hayata geçirdiler. Buranın çok başarılı olacağına inanıyorum. Ben kendilerine Bandırmamıza böyle bir işletme kazandırdıkları için teşekkür ediyorum. hayırlı olsun,” diye konuştu.

Konuşmaların ardından alkışlar eşliğinde kurdele kesimi gerçekleştirildi.

Luma Güzellik Merkezi, sadece erkeklere özel erken uzman ile düzenlenecek seanslar ve seans saatleri ile öne çıkarken kadın misafirleri konusunda da hiçbir ayrıntıyı es geçmiyor.

Luma Güzellik Merkezi’nin hizmetleri arasında; Kadın tüm vücut lazer epilasyon, erkek tüm vücut lazer epilasyon, cilt bakımı, dudak vitamini, dudak renklendirme, kirpik lifting, kaş laminasyon, ipek kirpik, protez tırnak ve jel tırnak uygulamaları gibi birçok hizmet yer alıyor.

Haber: Umut Osman Sunci