SON DAKİKA
hava 26°Google News

LEZZETİN SINIRLARINI ZORLA: “BANA’Bİ KOKOREÇ” AÇILDI

Son Güncelleme :

14 Şubat 2024 - 10:31

LEZZETİN SINIRLARINI ZORLA: “BANA’Bİ KOKOREÇ” AÇILDI

Bandırma’da yeni faaliyete geçen, “Bana’Bi Kokoreç” enfes tatları ve şık atmosferiyle dikkat çekiyor.

Sercan Gezen ve Emre Taşkan’ın iş birliği ile hayata geçirilen “Bana’Bi Kokoreç” İhsaniye Mahallesi, 816 Sokak, 93/B adresinde hizmete açıldı. Bana’bi Kokoreç, Türk mutfağının önemli lezzetlerinden biri olan kokoreçiyle, Bandırma’da lezzet tutkunlarının uğrak noktası olacak. Bana’bi Kokoreç’te Göbel’den temin edilen kuzu kokoreç’in yanı sıra ,tavuk, midye, sucuk, köfte ve tost gibi birbirinden farklı lezzet alternatifleri de misafirlere sunuluyor. Bana’Bi Kokoreç, sadece enfes lezzetleriyle değil, aynı zamanda şık ve ferah atmosferiyle de dikkat çekiyor. Mekânın modern tasarımı ve geniş alanı, misafirlerine rahat ve keyifli bir ortam sunarken, titizlikle korunan hijyen standartları da sağlıklı bir deneyim vadediyor.

Bana’bi Kokoreç’in geçtiğimiz gün gerçekleştirilen açılış programına Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Yağar, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Yağar, “Bana’Bi Kokoreç” işletme sahiplerine hayırlı olsun dileğinde bulunarak, “Bu güzel işletmemizin hem kentimize hem de sahiplerine bereket getirmesini temenni ediyor, sahiplerine başarılar diliyorum. Lezzet dolu günler ve memnun müşterilerle dolu bir gelecek dileğiyle,” dedi.

Bana’Bi Kokoreç, alkışlar eşliğinde yapılan kurdele kesimiyle birlikte resmen hayata geçti ve misafirlerini ağırlamaya başladı.