SON DAKİKA
hava 17°Google News

Koltuklar geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımızın…

Son Güncelleme :

23 Nisan 2024 - 12:59

Koltuklar geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımızın…

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarla koltuk devir teslimi gerçekleştirdi

Bandırma Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlama etkinlikleri kapsamında anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Bu özel günde, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, başkanlık koltuğunu geleceğin liderlerine devretmenin gururunu yaşadı.

Hürriyet İlkokulu öğrencisi Aydan Mira Kızılkor, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’dan başkanlık koltuğunu devralarak, bu özel günün simgesi haline geldi. Kızılkor, koltuğu devralırken geleceğe olan güvenini ve sorumluluk duygusunu ifade etti.

Aynı şekilde, Bandırma Belediye Başkan Yardımcıları da geleceğin yetenekli gençlerine emanet edildi. Hasan Atlı İlkokulu öğrencisi Eva Gürsoy ve Karmen Gürsoy, Bandırma Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Bu adım, gençlere olan güvenin ve geleceğin yönetimine duyulan inancın bir göstergesi oldu.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, bu anlamlı etkinlikle ilgili olarak şunları söyledi: “Bugün, çocuklarımıza ve gençlerimize olan inancımızı ve güvenimizi bir kez daha vurgulamak adına buradayız. Onların geleceğe yön verecek değerli liderler olduğuna inanıyoruz ve bu vesileyle onlara yönetim koltuklarını teslim etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.”

Bandırma Belediyesi olarak, çocukların ve gençlerin geleceğe güvenle bakmalarını sağlamak adına her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Mirza, bu özel günde tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerle kutladı.