SON DAKİKA
hava 15°


Google News

KAĞAN KESKİN, AK PARTİ’DEN ERDEK BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

Son Güncelleme :

23 Kasım 2023 - 13:39

KAĞAN KESKİN, AK PARTİ’DEN ERDEK BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

Erdek Ak Parti belediye başkan aday adaylarından Kağan Keskin başvurusunu resmen ilçe başkanlığına yaptı.

Erdek’in yerlisi ve İnşaat Mühendisliği yapan Kağan Keskin, Ak Parti’den Erdek Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldu.

Kağan Keskin’in adaylık açıklaması şu şekilde, “Dört kuşaktır Erdek’te yaşayan Kafkas kökenli bir ailenin bireyiyim.45 yaşında ve 2 çocuk babasıyım. İlk orta öğrenimimi İstanbul’da lise öğrenimimi Bandırma’da tamamladıktan sonra Trakya Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesinden İnşaat Mühendisi olarak mezun oldum. Mesleğime kendi bölgemizde başladıktan sonra Kale Grubu bünyesinde olan bir firmada yaklaşık 11 yıl görev yapıp en son genel md iken 2013 yılında kendi firmamı kurdum. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesi ve yurt dışında inşaat alanında hizmetler verdim.
2016 yılında memleketim olan Erdek e gelip yatırımımı vizyon katma anlamında Platinum villarını yaptım. Erdek’imize değer katma anlamında hizmetler yapmaya devam ediyorum.

Kurulduğu günden bu yana partimizin bünyesinde davamız adına birçok konuda gönülden destekçisi oldum.
Belediye başkanlığını istememdeki amaç; Marmara’nın incisi olan Erdek’imizi hakkettiği yere getirme adına tek nefes olarak hizmet vermektir.

Belediyeciliğin sadece yol kaldırım yapmak olmadığını tüm Erdek halkının ekonomik feraha kavuşması adına Tarih ve doğa harikası olan Erdek’imizi ulusal hem de uluslar arası arenada hakkettiği yere getirmek. Zeytinciliğimizi daha bilinen kaliteli yerlere getirip markalaştırma adına tek nefes olarak Erdek’imizin özlediği kavgadan uzak hakkettiği vizyon ve misyona kavuşturma adına elimden geleni tüm dava arkadaşlarımla birlikte başarmak için aday oluyorum.”