SON DAKİKA
hava 23°Google News

İYİ PARTİ’NİN BANDIRMA VE ERDEK ADAYLARI AKŞENER’LE BİR ARAYA GELDİ

Son Güncelleme :

19 Şubat 2024 - 12:39

İYİ PARTİ’NİN BANDIRMA VE ERDEK ADAYLARI AKŞENER’LE BİR ARAYA GELDİ

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti’nin Bandırma ve Erdek Belediye Başkan Adayları netleşmişti. Bandırma Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Can ve Erdek Belediye Başkan Adayı Özlem Sarı, İYİ Parti’nin İstanbul buluşması öncesinde Meral Akşener ile bir araya geldiler.

İYİ Parti’nin Bandırma Adayı Dr. Orhan Can ve Erdek Adayı Özlem Sarı, İstanbul’da düzenlenen aday tanıtım lansmanı öncesinde Genel Başkan Meral Akşener ile bir araya geldiler. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turhan Çömez’in yanısıra bazı ilçe adaylarının da katıldığı toplantının öncesinde; Altıeylül Adayı Hakan Afşin Arıcan, Ayvalık Adayı Oğuz Cantürk ve Sındırgı Adayı Çağlar Emrah Doğru da genel başkanla tanışma fırsatı bulanlar arasındaydı.

İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Fehmi Yörük, “Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayımız İYİ Parti Balıkesir Milletvekilimiz Turhan Çömez ile birlikte adaylarımızı Genel Başkanımız Meral Akşener ile tanıştırdık. Yolları açık olsun, kervanları durmadan yürüsün inşallah,” şeklinde konuştu.