SON DAKİKA
hava 26°Google News

İYİ PARTİ İFTARINDA BİRLİK VE SAMİMİYET VURGUSU!

Son Güncelleme :

17 Mart 2024 - 22:08

İYİ PARTİ İFTARINDA BİRLİK VE SAMİMİYET VURGUSU!

İYİ Parti Bandırma İlçe Teşkilatı düzenlediği iftar programında birlik, beraberlik ve samimiyet vurguları ön plana çıktı.

İYİ Parti Bandırma İlçe Teşkilatı tarafından iftar programı düzenlendi. Programa İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Turhan Çömez, İYİ Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Can, İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Fehmi Yörük, İYİ Parti Bandırma İlçe Başkanı Engin Can, meclis üyesi adayları ve basın mensupları katıldı.

İftarın ardından kısa bir konuşma gerçekleştiren İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turhan Çömez, “Bu akşam bir siyasi toplantı ya da basın toplantısı yapmıyoruz. Ramazan Ayı vesilesiyle bir araya gelmek, birlikte vakit geçirmek için buradayız,” dedi.

Turhan Çömez daha sonra basın mensuplarından gelen soruları yanıtladı. Turhan Çömez’e Bandırma’daki çift kutuplu kavga siyaseti ile ilgili görüşlerini sorduk. “Bizim kavgamız bu ülkeye ihanet edenlere karşıdır,” diyen Turan Çömez, iyi niyetli ve samimi siyaset yaptıklarını belirtti.

Turhan Çömez, “Sizlerin huzuruna projelerimizle, çalışmalarımızla, birikimimizle ve kadrolarımızla çıkmak istiyoruz. Kavga edilmesi gereken bir durum olursa kimsenin şüphesi olmasın kavganın en güzelini yaparız. 2002- 2007 yılları arasında tüm yolsuzlukların mücadelesini vermiş, kavgasını etmiş biri olarak söylüyorum. Biz millet için varız. Bu yüzden gereksiz polemiklere ayıracak zamanımız yok. Bizim milletimize ayıracak zamanımız var,” dedi.