SON DAKİKA
hava 23°Google News

İBRAHİM PALAZ HALKIN SESİNE KULAK VEREREK PROJELERİNE YÖN VERİYOR

Son Güncelleme :

04 Mart 2024 - 11:48

İBRAHİM PALAZ HALKIN SESİNE KULAK VEREREK PROJELERİNE YÖN VERİYOR

Gönen Belediye Başkanı ve CHP Gönen Belediye Başkan Adayı İbrahim Palaz, halkın sesine kulak vererek titiz ve yenilikçi bir yaklaşımla projelerine yön veriyor. Palaz’ın projeleri arasında altyapıdan sosyal yardımlara kadar geniş kapsamlı hizmetler yer alıyor.

CHP Gönen Belediye Başkan Adayı İbrahim Palaz, yaklaşan seçimler öncesi yoğun tempoyla Gönen’in dört bir yanında halkla buluşmaya devam ediyor. Mahalle toplantıları gerçekleştiren ve semt pazarı ziyaretleri düzenleyen İbrahim Palaz, vatandaşların karşısına çıkarak onların görüş, istek ve önerilerini dinliyor.

İbrahim Palaz, mahalle buluşmaları kapsamında halkla bir araya gelmeye devam ediyor. Bu buluşmalarda vatandaşların kendisine verdiği destek ve sevgiye, en güzel karşılığı hizmetleriyle göstermek istediğini kaydeden İbrahim Palaz, “Bu zamana kadar onların başlarını hiç öne eğdirmedim, sadece Gönenimiz için çalıştım ve bundan sonra da var gücümle çalışmaya devam edeceğim,” dedi.

Gönen Belediye Başkan Adayı İbrahim Palaz, öncelikli hedefleri arasında Gönen’in altyapı ve çevre düzenlemelerini güçlendirmek olduğunu belirtti. İbrahim Palaz, önümüzdeki dönem altyapı eksikliklerinin giderilmesi, çevre dostu projelerin hayata geçirilmesi ve yeşil alanların artırılması için daha fazla proje üreteceklerini dile getirdi.

İbrahim Palaz’ın vatandaşların sorun ve ihtiyaçlarına karşı duyarlılığı, ilçe sakinleri tarafından olumlu tepkiler alıyor.