SON DAKİKA
hava 21°Google News

İBRAHİM PALAZ GÖNEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAZBATASINI ALDI

Son Güncelleme :

04 Nisan 2024 - 16:10

İBRAHİM PALAZ GÖNEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAZBATASINI ALDI

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’nde ikinci kez Gönen Belediye Başkanı olarak seçilen İbrahim Palaz mazbatasını aldı. İbrahim Palaz, hemşehrilerine teşekkür ederek, “Gönen halkını çok seviyorum, onlarla birlikte hareket etmek istiyorum,” dedi.

31 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerde CHP’li İbrahim Palaz, %50.67’lik oranla toplam 25.466 oy almış ve ikinci kez Gönen Belediye Başkanı olarak seçilerek güven tazelemişti. İbrahim Palaz ve Belediye Meclis Üyeleri İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatalarını aldılar.

Burada kısa bir açıklama yapan Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, “Seçim sürecinde Ramazan Ayı’nda olduğumuz için hemşehrilerimize huzursuzluk ve rahatsızlık veren bir ortam olmasın istedik. Ramazan Ayı’na kadar siyasi konuşmalarımızı bitirip Ramazan Ayı içerisinde de hemşehrilerimizi selamladık. Süreç o şekilde işledi. Böylesi daha güzel ve hayırlı oldu. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Akın’ın da en güzel yapacağı işlerden biri adaletli bir hizmet anlayışı olacaktır. Kendisini tanıyorum ve bu şekilde hareket edeceğine inanıyorum. Ben seçim süreci içerisinde almamız gereken hizmeti alamadığımızı söylemiştim. Örnekler var. AK Partili belediyelerin aldığı hizmetler var ve kıyasladığımızda biz normal şartlarda almamız gereken hizmeti alamadık. Gönen halkı da bu durumdan bıkmış. Onların yapması gereken işleri kendi bütçemizden bizler yaptık. Bundan sonraki süreçte da yapılması gereken hizmetleri istiyoruz. Ben tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Doğruyu farklı şekilde anlatmak isteyenler oldu ama onlara en büyük cevabı da sandıkta Gönen halkı verdi. Ben her zaman hemşehrilerimin yanında olacağım, onların fikirleriyle birlikte hareket edeceğim. Gönen halkını çok seviyorum, onlarla birlikte hareket etmek istiyorum,” dedi.

İbrahim Palaz, mazbatasını aldıktan sonra Gönen Belediye Binası önünde hemşehrilerine seslenerek teşekkür etti.