SON DAKİKA
hava 22°Google News

Harun Algül, Edremit’te esnaf ve vatandaşlar ile buluştu

Son Güncelleme :

29 Nisan 2023 - 12:21

Harun Algül, Edremit’te esnaf ve vatandaşlar ile buluştu

Balıkesir MHP Milletvekili adayı Harun Algül Edremit’te esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelerek seçim hakkında görüşmeler gerçekleştirdi. Algül yoğun ilgiden dolayı teşekkür etti.

Algül, “Bandırma İlçe Başkanı Bekir BOZKURT ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Parti Üyelerimiz, Bandırma Ülkü Ocakları Başkanı Uğur ÖZKURTBAY ve Genç Ülkücüler, Edremit İlçe Başkanı Halil GÖRMEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Edremit Ülkü Ocakları Başkanı Gökhan TAKYESİZOĞLU ve Genç Ülkücüler, 28. Dönem Milletvekili Seçimlerinde Balıkesir 6. Sıra Adayımız İnşaat Mühendisi Sn. Nihat GEZERGİÇ’le birlikte, Edremit İlçemizdeki yerleşik esnafımızla tanıştık, sorunlarını dinledik.

Vatandaşlarımızın hatırlarına misafir olduk, işyerlerini ziyaret ettik. İlçe ve belde problemlerini dinledik, istişarelerde bulunduk, hayırlı bereketli işler/günler diledik, partimize ve Milletvekili adaylarımıza destek sözü aldık.

Ziyaretinde bulunduğumuz Edremitli hemşehrilerimize, Edremit Teşkilatımıza ve Edremit Ülkü Ocakları Genç Ülkücülerine teşekkür ederiz.” dedi.