SON DAKİKA
hava 16°Google News

HARUN ALGÜL ADAY ADAYI

Son Güncelleme :

05 Aralık 2023 - 21:16

HARUN ALGÜL ADAY ADAYI

Şehir Plancısı ve Peyzaj Yüksek Mimarı Harun Algül, MHP’den Bandırma Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını açıkladı.

 

Şehir Plancısı Harun Algül, MHP ilçe teşkilatında basın toplantısı düzenleyerek MHP’den Bandırma Belediye Başkanlığı için adaylığı’nı açıkladı. MHP Bandırma İlçe Başkanı Bekir Bozkurt toplanın açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Bekir Bozkurt konuşmasında, “İlçe Belediyesi’yle Büyükşehir Belediyesi’nin uyumlu çalışması gerektiğini düşünüyoruz. Sayın Harun Algül’ü Bandırma’ da Cumhur Büyükşehir Belediyesiyle uyumlu çalışılmadığı takdirde, Bandırma’nın 5 yıl daha kaybedeceğini düşünüyoruz,” dedi.

 

Ardından aday adaylığı konuşmasını gerçekleştiren Harun Algül, “Harun Algül olarak 20 yıllıkBelediye tecrübem var. Çeşitli zamanlarda Bandırma Belediyesi’ne, şehir plancısı olarak hizmet ettim. Bandırma’nın sokaklarında gezerken, bozuk yolları, temizlenme iş çöp kovaları ve arabaların park edecek yer bulamadığını görmek istemiyorum.” Şeklinde konuştu.

 

Bandırma halkının bu sefer doğru karar vereceğini söyleyen Algül, “Bandırmalı hemşerilerimi profesyonel Belediyecilik ile tanıştıracağım. Bandırma’nın çözülemeyecek sorunu yok. Büyükşehir Belediyesi ile uyumlu çalışarak Bandırma’yı yöneteceğiz.” diyerek sözlerini noktaladı.

Haber: Meriç Onbaşı