SON DAKİKA
hava 22°Google News

GÜMAMED’TEN KAYMAKAM ENGİN AKSAKAL’A ZİYARET

Son Güncelleme :

10 Ocak 2024 - 17:30

GÜMAMED’TEN KAYMAKAM ENGİN AKSAKAL’A ZİYARET

Güney Marmara Medya Çalışanları Derneği (GÜMAMED) üyeleri, 10 Ocak İdareciler Günü dolayısıyla Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal’ı ziyaret etti.

Güney Marmara Medya Çalışanları Derneği Başkanı Tufan Dalgıç, dernek yönetim kurulu ve üyeleri 10 Ocak İdareciler Günü’nde Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal’a nezaket ziyaretinde bulundu. Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal, nazik ziyaretleri için gazetecilere teşekkür ederek 10 Ocak’ın aynı zamanda da Çalışan Gazeteciler Günü olduğunu ve gazetecilerin de önemli bir kamu görevi icra ettiğini dile getirdi.

Kaymakam Engin Aksakal, “Bizler toplumumuza hizmet ederken siz kıymetli gazetecilerimiz de doğru bilgilerle toplumu aydınlatmaya devam ediyorsunuz. Siz de bu bağlamda önemli bir kamu görevi üstleniyorsunuz. Basın mensuplarımızı çok önemsiyor, iş birliği içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz,” dedi.

Güney Marmara Medya Çalışanları Derneği Başkanı Tufan Dalgıç ise Bandırma’da gazetecilerin kamu kurumlarıyla iyi bir diyalog içinde, sorunsuzca görevlerini icra edebildiklerini ifade ederek Kaymakam Engin Aksakal’a teşekkürlerini sundu.

Ziyaretin sonunda, Kaymakam Engin Aksakal ve gazeteciler günün hatırasına fotoğraf çekildi.

/ Umut Osman Sunci – Meriç Onbaşı