SON DAKİKA
hava 26°Google News

GÖNEN’DE ZEHİR TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRILMIYOR

Son Güncelleme :

20 Mart 2024 - 12:15

GÖNEN’DE ZEHİR TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRILMIYOR

Gönen İlçe Emniyet Müdürlüğü zehir tacirlerine karşı mücadelesini sürdürüyor. Bu kapsamda iki şüpheli gözaltına alındı, uyuşturucu madde ele geçirildi.

Gönen İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından zehir tacirlerinin yakalanmasına yönelik mücadeleye aralıksız olarak devam ediliyor. Gönen İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce, Merve G. (27) ile Can P. A. (20) isimli şahısların uyuşturucu madde sattığına dair alınan ihbar doğrultusunda Malkoç Mahallesi, 6002 Sokak’ta bulunan ikamet sahibinin rızası dahilinde, ikamet içerisinde Merve G. ile Can P. A. yakalandı.

Can P. A. isimli şahsın yapılan üst aramasında 0,35 gram metamfetamin uyuşturucu maddesi olarak değerlendirilen madde ve 2,35 gram esrar uyuşturucu maddesi olarak değerlendirilen madde ele geçirildi. Merve G. isimli şahsa ait olan çanta içinde ise pembe renkli sakız kutusu içerisinde iki parça halinde 10,02 gram Bonzai uyuşturucu maddesi olarak değerlendirilen madde bulundu.

Şahısların, T.C.K. 188 uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti suçundan gözaltına alındığı ve gerekli tahkikata başlanıldığı bildirildi.