SON DAKİKA
hava 22°Google News

Gizem Yalınkaya Güzellik Merkezi görkemli törenle açıldı

Son Güncelleme :

17 Haziran 2023 - 13:22

Gizem Yalınkaya Güzellik Merkezi görkemli törenle açıldı

Balıkesir’in Bandırma ilçesi Günaydın mahallesi İstiklal caddesinde uzman ve tecrübeli kadrosuyla alanında ilk ve tek olan Gizem Yalınkaya Güzellik Merkezi, görkemli bir açılış töreniyle hizmete girdi.

Merkezin açılış kurdelesini Eski Dönem Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza ile merkezin işletmecisi Gizem Yalınkaya birlikte keserken, törene çok sayıda davetli katıldı.

Gizem Yalınkaya Güzellik Merkezi, Kalıcı Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Hydrafacial, Cologen İp, Kalıcı Makyaj, Microblading, Altın Oran, Kuru Manikür, Protez Tırnak, Kalıcı Oje Nail Art, İpek Kirpik, Kirpik Lifting, Kaş Laminasyon, Bölgesel Zayıflama ve birçok alanda Bandırmalılara hizmet verecek.

Eski Dönem Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza yaptığı konuşmada, “Gizem hanım girişimcilik örneği gösterip, burada bu nezih iş yerini açmak için bizleri davet ettiler. Kendilerine başarılar diliyorum, Bandırma’da bu tür merkezler çoğaldı demek ki talep var. Rekabetin olduğu bu alanda herkese hayırlı işler diliyorum” dedi.

Gizem Yalınkaya Merkezi Bandırma’nın Günaydın Mahallesi İstiklal Caddesi No: 70/1 Akay Pasajında Bandırmalılara kaliteli hizmet sunuyor.
0545 648 11 75